Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Dwie nowe trasy Wizz Air z Katowic

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 14 Marca 2019

Wizz Air ogłosił uruchomienie dwóch nowych tras z Katowic. Pasażerowie będą mogli polecieć do północnej Hiszpanii i zachodniej Norwegii. Loty startują w czerwcu i wrześniu 2019 r. Ceny biletów zaczynają się od 89 złotych w jedną stronę.

15 czerwca Wizz Air rozpocznie loty Katowice - Santander. Rejsy zaplanowano dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty.

Santander położone w północnej Hiszpanii, otoczone jest pasmem gór i morzem. Znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. Dziewiętnastowieczne budynki, widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie.

REZERWUJ LOTY WIZZ AIR Z KATOWIC

Po wakacjach, 16 września 2019 r. Wizz Air uruchomi loty Katowice - Alesund. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.

Alesund to największe miasto w okręgu Møre og Romsdal w zachodniej Norwegii. Jest bramą do kultowych północno-zachodnich fiordów (wśród których szczególnie znany jest Geirangerfjord) i okolicznych gór.


W 2019 r. Wizz Air uruchomi dwie nowe trasy z Katowic. Do Santander i Alesund. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Katowice, Santander, Alesund, Hiszpania, Norwegia, loty do Santander, loty do Hiszpanii, loty do Alesund, loty do Norwegii
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook