Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Wakacyjny czarter z Zielonej Góry

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 12 Marca 2019

Z lotniska w Zielonej Górze będzie latał wakacyjny czarter. Połączenie uruchamia biuro podróży Coral Travel. Pierwszy lot 24 czerwca 2019 r.

Turyści będą mogli polecieć bezpośrednio z Zielonej Góry do Antalyi w Turcji. Na uruchomienie lotów czarterowych zdecydowało się biuro podróży Coral Travel we współpracy z linią czarterową Onur Air.

- Bardzo cieszymy się z tego połączenia, które świadczy o rosnącym potencjale regionu, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, duże oferowanie rejsów z Wrocławia czy Poznania. Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec – mówi Piotr Rudzki z biura prasowego PPL. - Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy na to, że jej popularność powtórzy się również w przypadku Zielonej Góry.

REZERWUJ LOTY Z ZIELONEJ GÓRY

- W poprzednim roku, 40% polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej to nasi Klienci, którzy wylecieli z Coral Travel. To cieszy, ale przede wszystkim zobowiązuje – mówi Kaan Ergun, dyrektor generalny Coral Travel Poland. - Rok 2019 zapowiada się kolejnym rokiem wakacji w Turcji. To oznacza, że klientów jest coraz więcej, a oczekiwania ich ciągle rosną. Trzeba pamiętać, że gros turystów to goście rokrocznie powracający do Turcji. Szukają więc nowości, różnorodności, bogatszej oferty. W sezonie latamy codziennie z 10 głównych lotnisk w Polsce a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie. Dostępność naszej oferty jest więc bardzo szeroka. Niemniej jednak, już dzisiaj, najbardziej popularne terminy wylotów są wyprzedane, mimo tak wielu lotnisk i tak częstych przelotów. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska,  w tym o Zieloną Górę. Zresztą takie też było zapotrzebowanie Klientów i sieci sprzedaży w regionie. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży stąd dla większej wygody naszych Klientów i większej dostępności wprowadziliśmy wyloty do Antalyi z Zielonej Góry.

W zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017. Dynamiczny trend wzrostowy utrzymuje się, a najpopularniejszym regionem jest Riwiera Turecka.


Onur Air będzie obsługiwał czarterowe loty z Zielonej Góry do Antalyi w Turcji. Fot.: Onur Air

Źródło: PPL

TAGI: Zielona Góra, Onur Air, Antalya, Turcja, Riwiera Turecka, loty do Turcji, czartery do Turcji
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook