Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Enter Air ma kontrakt z biurem podróży Itaka

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 03 Lutego 2019

Polska linia lotnicza Enter Air podpisała dwuletnią umowę z Itaka Holdings. Jej wartość to 75 mln dolarów, czyli blisko 280 mln złotych. Tegoroczny kontrakt jest większy o 11 procent w porównaniu z poprzednim.

Enter Air współpracuje z Itaką od 5 lat. Jak mówi członek zarządu linii, Andrzej Kobielski podpisanie nowej umowy jest naturalnym krokiem w kierunku dalszej współpracy obu firm. – Nowa umowa została podpisana na kolejne dwa lata. W pierwszym roku, tj. w sezonie Lato 2019 – Zima 2019/2020  planujemy wykonać z Itaką wspólny program turystyczny o wartości około 75 mln USD, natomiast mamy nadzieję, iż nasza współpraca nadal będzie się rozwijała, co zaowocuje zwiększeniem wolumenu współpracy w roku następnym. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zakładamy wzrost przewozów w 2019 roku i zawarta umowa jest środkiem do realizacji tego celu – mówi Andrzej Kobielski.

REZERWUJ LOTY W 2019 ROKU

Umowa Charteru (Air Charter Agreement) dotyczy sprzedaży miejsc w samolotach wraz załogą. Jest to kolejna umowa zawarta na ten okres przez Enter Air z największymi touroperatorami. W grudniu 2018 r. zawarty został aneks do podpisanej wcześniej umowy z TUI Poland, a wartość aneksowanej umowy wynosi 129,9 mln dolarów.  W tym samym miesiącu podpisana została także umowa z Rainbow Tours o szacunkowej wartości 45,1 mln dolarów. Wcześniej przewoźnik zawarł też umowę z Coral Travel Poland na sezon Zima 2018, Lato 2019 oraz Zima 2019/2020. Szacunkowa wartość tej umowy wynosi ponad 27,3 mln dolarów.


Linia Enter Air podpisała dwuletnią umowę z Itaka Holdings o wartości 75 mln dolarów. Fot.: Latajznami.pl

Źródło: Enter Air

TAGI: Enter Air, czartery, loty czarterowe
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook