Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowe trasy LOTu z Krakowa. Więcej rejsów do Chicago

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 10 Stycznia 2019

LOT rozpoczął sprzedaż biletów na dwóch nowych trasach z Krakowa. Pasażerowie będą mogli polecieć do Bukaresztu w Rumunii i Dubrownika w Chorwacji. Będzie też więcej lotów na trasie Kraków - Chicago.

Loty Kraków - Bukareszt ruszają 1 kwietnia 2019 r. Rejsy zaplanowano w poniedziałki, środy i piątki. Start z Krakowa zaplanowano o 20:25, przylot do Bukaresztu o 23:15. Podróże z Bukaresztu będą możliwe we wtorki, czwartki i soboty. Wylot ze stolicy Rumunii o 6:15, przylot do Krakowa o 7:05. Połączenie będzie obsługiwane samolotem Bombardier Q400.

Połączenie Kraków - Dubrownik będzie trasą sezonową. Rejsy zaplanowano od 25 maja do 28 września 2019 r., jeden raz w tygodniu - w soboty. Wyloty z Krakowa o 20:25, przylot do Dubrownika o 22:20. Powrót z Chorwacji planowany jest o 23:00, a przylot do Krakowa o 0:55. Ta trasa obsługiwana będzie samolotami Embraer 195.

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - BUKARESZT

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - DUBROWNIK

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - CHICAGO

Do trzech rejsów tygodniowo wzrośnie częstotliwość na trasie Kraków - Chicago. Obecnie LOT obsługuje to połączenie raz w tygodniu w sezonie zimowym i dwa razy w sezonie letnim. Od początku czerwca trzeci rejs będzie realizowany w środy. Wylot z Krakowa o 12:20, przylot do Chicago o 15:30. Z Chicago trzeci rejs będzie odbywał się we wtorki o 17:25, przylot do Krakowa o 9:35 następnego dnia.


Dwie nowe trasy z Krakowa uruchomi LOT. Będzie można latać do Bukaresztu i Dubrownika. Fot.: Krzysztof Moczulski / LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Kraków, Bukareszt, Dubrownik, Chicago, loty Kraków Bukareszt, loty Kraków Dubrownik, loty Kraków Chicago, loty do Bukaresztu, loty do Dubrownika, loty do Chicago
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook