Booking.com

Nowa linia lotnicza w Gdańsku. Trasę uruchomi easyJet

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 14 Grudnia 2018

easyJet wchodzi do Gdańska. Wiosną 2019 r. linia uruchomi pierwszą trasę. Na początek będą to trzy loty tygodniowo samolotem Airbus A319. Gdańsk będzie 160 lotniskiem w Europie obsługiwanym przez easyJet.

2 kwietnia 2019 r. linie lotnicze easyJet rozpoczną loty Gdańsk - Berlin Tegel. Rejsy będą realizowane 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty, samolotem Airbus A319. Będzie to 19. trasa easyJet z Polski i 160 lotnisko w europejskiej siatce przewoźnika.

W pierwszym sezonie w Gdańsku linia planuje obsłużyć ponad 22 tys. pasażerów. Ceny biletów zaczynają się od 35,99 euro w jedną stronę. - Jako wiodąca linia lotnicza w Europie mamy przyjemność jeszcze bardziej wzmocnić naszą siatkę połączeń w Polsce dzięki tej nowej trasie, która naszym zdaniem będzie cieszyła się dużą popularnością i umożliwi nam długoterminowy, zrównoważony wzrost oraz zapewni pasażerom większy wybór miejsc docelowych, wszystko to przy zachowaniu niskich taryf i wspaniałej obsługi - powiedział dyrektor easyJet, Thomas Haagensen.

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - BERLIN

- Wejście easyJet do Gdańska, to wspaniały prezent na święta. Gdy z naszej siatki połączeń zniknęła trasa do Berlina, w odpowiedzi na liczne zapytania pasażerów zapewnialiśmy, że będziemy zabiegali o jej powrót, zarówno wśród latających z naszego lotniska przewoźników, jak i u tych, których do Gdańska zapraszamy. Dzisiaj cieszymy się podwójnie - witając jednego z największych na świecie przewoźników niskokosztowych oraz oferując naszym pasażerom obiecane połączenie do Berlina - dodał prezes Portu Lotniczego Gdańsk, Tomasz Kloskowski.


easyJet wchodzi do Gdańska. W 2019 r. rozpocznie loty do Berlina. Fot.: easyJet

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

TAGI: easyJet, Gdańsk, Berlin, Niemcy, loty do Berlina, linie lotnicze easyjet, loty Gdańsk Berlin, loty do Niemiec, loty z Gdańska
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook