Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


LOT wygrał przetarg na loty z Wilna do Londynu City

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 27 Listopada 2018

LOT wygrał przetarg litewskiego Ministerstwa Transportu na obsługę połączenia z Wilna do Londynu City. Umowa ma zostać podpisana w grudniu i wówczas w systemie pojawią się bilety na to połączenie.

LOT zamierza obsługiwać loty Wilno - Londyn City dwa razy dziennie samolotami Embraer 190. Połączenie Wilno – Londyn (LCY) będzie obsługiwane w formule PSO (Public Service Obligation), która pozwala na dofinansowywanie przez podmiot publiczny rejsów wewnątrz UE o szczególnym znaczeniu.

Uruchomienie połączeń planowane jest na 1 maja 2019 r. LOT oferować będzie na trasie między Wilnem i London City 12 rejsów w tygodniu (dwa rejsy dziennie od poniedziałku do piątku, a po jednym w soboty i niedziele).

REZERWUJ LOTY WILNO - LONDYN

London City (LCY) to lotnisko optymalne dla tych pasażerów, którzy chcą dostać się w najszybszy i najwygodniejszy sposób do centrum stolicy Wielkiej Brytanii, unikając problemów z dojazdem i stania w korkach. Port jest zlokalizowany w londyńskich dokach (w dzielnicy Royal Docks), a zatem znajduje się najbliżej biznesowego centrum Londynu: niespełna 10 km od City i Canary Wharf.

W styczniu LOT uruchomi również bezpośrednie połączenie z Warszawy do London City.


LOT wygrał przetarg na obsługę lotów Wilno - Londyn City. Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Wilno, Londyn, Litwa, loty do UK, loty do Londynu, loty Londyn, loty Wilno Londyn
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook