Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Czarterowe kierunki LOT-u na zimę

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 23 Listopada 2018

10 miast w czarterowej siatce połączeń LOT-u w sezonie zimowym 2018/2019. Trasy obsługiwane będą przez Dreamlinery. Pasażerowie będą mogli polecieć do Brazylii, Tajlandii, Wietnamu, Kenii, Meksyku, na Kubę, Dominikanę i Mauritius.

W planowanym rozkładzie LOT wykona w sumie ok. 80 rejsów czarterowych każdego miesiąca. Nowa oferta rejsów czarterowych to wynik umowy, którą LOT podpisał z touroperatorami Rainbow Tours i TUI Poland. Polski przewoźnik udostępnia samolot wraz załogą do obsługi wybranych kierunków turystycznych.

W ofercie znajdą się następujące połączenia:
> Brazylia / Rio de Janeiro – od 11 listopada do 3 grudnia co 10/11 dni
> Tajlandia / Bangkok – od 3 listopada do 23 marca co 7 dni
> Tajlandia / Phuket – od 5 listopada do 18 marca co 7 dni
> Wietnam / Ho Chi Minh – od 4 listopada do 21 marca co 10/11 dni
> Meksyk / Cancun – od 2 listopada do 15 marca co 7 dni
> Kuba / Varadero – od 7 listopada do 20 marca co 7 dni
> Kenia / Mombasa – od 3 listopada do 18 marca co 7 dni
> Dominikana / Punta Cana – od 30 grudnia do 25 lutego co 7 dni
> Dominikana / Puerto Plata – od 8 listopada do 6 maja co 10/11 dni
> Mauritius – od 7 listopada do 27 marca co 7 dni

REZERWUJ LOTY CZARTEROWE

Wszystkie zaplanowane operacje czarterowe będą realizowane samolotem Boeing 787-8 Dreamliner, na pokładzie którego znajdują się 252 fotele dla pasażerów w trzech klasach podróży: LOT CHARTERS Business, LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Economy.

Najdłuższe połączenie czarterowe to obecnie bezpośredni lot z Warszawy do Rio de Janeiro podczas którego Dreamlinery LOT-u pokonuje 11 tys. km podczas podróży trwającej 13 godzin. Dla porównania: najdłuższe regularne połączenie rozkładowe LOT-u to z Warszawa - Los Angeles (12 godzin 20 minut, prawie 9,7 tys. km).


10 kierunków czarterowych LOTu na zimę 2018/2019. Fot.: LOT

- Cieszymy się, że wspólnie z Rainbow i TUI Poland możemy zaproponować pasażerom atrakcyjne czarterowe połączenia z Warszawy. Nowa oferta oznacza komfortowy i bezpośredni przelot także do miejsc, do których wracamy po latach, np. do Kenii. Oferta rejsów czarterowych LOT-u jest wysoko ceniona przez naszych pasażerów i partnerów biznesowych. Nasza przewaga konkurencyjna polega m.in. na tym, że wszystkie rejsy czarterowe wykonujemy samolotami Boeing 787 Dreamliner, czyli najnowocześniejszymi i najbardziej komfortowymi samolotami szerokokadłubowymi świata. W ubiegłym roku, na pokładach Dreamlinerów w rejsach czarterowych przewieźliśmy ok. 70 tys. pasażerów – mówi Iwona Stańczak, kierownik Działu Sprzedaży Czarterów LOT.

Wraz ze wzrostem skali operacji i działalności czarterowej LOT planuje uruchomienie kolejnych rejsów czarterowych wykorzystując nie tylko Dreamlinery, ale także flotę średniego zasięgu: nowoczesne wąskokadłubowe Boeingi 737. W sezonie lato 2018 LOT oferował pasażerom także połączenia czarterowe z Warszawy i Katowic do tureckiej Antalyi oraz z Warszawy do Kefalonii w Grecji. Przewoźnik rozważa też uruchomienie rejsów czarterowych z innych regionów w Polsce. 

Źródło: LOT

TAGI: lot, loty czarterowe, wakacje, loty zima
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook