Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Smerfy na lotnisku czyli Aerosmurf wylądował w Warszawie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 19 Listopada 2018

Bajkowo zrobiło się na lotnisku w Warszawie. W poniedziałek 19 listopada do stolicy przyleciał samolot Brussels Airlines w specjalnym malowaniu. Aerosmurf mógł się spodobać nie tylko dzieciom.

Aerosmurf przyleciał na Lotnisko Chopina z okazji inauguracji 20. Dni Belgijskich w Warszawie. Charakterystyczne niebieskie stworki pochodzą z Belgii. Zostały uwiecznione na Airbusie A320 należącym do belgijskiej linii.

Aerosmurf to jedna z pięciu maszyn przewoźnika w malowaniu nawiązującym do ikon belgijskich. Samolot jest w pełni dedykowany małym, niebieskim Smerfom. Świat stworzony przez rysownika Peyo podbija serca dzieci i dorosłych już od 60 lat. Nazwa Aerosmurf wywodzi się od tytułu jednego z komiksów o Smerfach, który opowiada historię małego Smerfa marzącego o lataniu.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA - BRUKSELA

Teraz, dzięki Brussels Airlines Smerfy szybują po całym świecie. Dla pasażerów lecących tym samolotem zewnętrzne malowanie maszyny to tylko początek przygody. Drobne ślady skrzatów na dywanach prowadzą gości Aerosmurf’a na swoje miejsca, a film o przygodach niebieskich stworków oraz dostosowana muzyka na pokładzie dopełniają smerfastyczne wrażenia. Malowanie Aerosmurf’a to projekt autorstwa Marty Mascellani, który zwyciężył w konkursie przeprowadzonym przez przewoźnika. Ciekawostką jest fakt, że oprócz 19 Smerfów znajdujących się na malowaniu samolotu, posiada on także dwóch pasażerów „na gapę” – Gargamela i kota Klakiera, którzy znajdują się na spodzie maszyny, jako gratka dla spotterów.


Aerosmurf - Airbus A320 Brussels Airlines w specjalnym malowaniu z postaciami z bajki "Smerfy". Fot.: Brussels Airlines

Źródło: Brussels Airlines

TAGI: Brussels Airlines, Warszawa, Belgia, Bruksela, Aerosmurf, Smerfy, loty do Belgii, loty do Brukseli, loty Warszawa Bruksela, Airbus, A320
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook