Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Z Lublina będzie można polecieć do Antwerpii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Sobota, 27 Października 2018

Antwerpia to nowy kierunek na mapie połączeń z Lublina. Trasa będzie obsługiwana od sezonu letniego 2019 roku. Zaskoczeniem może być przewoźnik, który uruchamia połączenie.

Loty Lublin - Antwerpia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Połączenie uruchamia belgijski oddział linii lotniczych TUIfly. Pierwszy rejs zaplanowano 1 kwietnia 2019 roku.

Trasa będzie obsługiwana samolotami Embraer 190 zabierającymi na pokład 112 pasażerów. W poniedziałek samolot  z lubelskiego lotniska startować będzie o godzinie 20:15, a w Belgii wyląduje o 22:00. Z kolei w piątki wylot z Portu Lotniczego Lublin zaplanowany jest na godzinę 20:10, z lądowaniem w Antwerpii o 21:55.

REZERWUJ LOTY LUBLIN - ANTWERPIA

- To już 14. przewoźnik, który będzie operował z Portu Lotniczego Lublin w ciągu zaledwie 6 lat od otwarcia. Przez ten czas w naszej siatce połączeń znalazło się aż 28 tras. Tym samym potwierdzamy naszą skuteczność w pozyskiwaniu nowych połączeń i mamy nadzieję, że oferta TUIfly spotka się z zainteresowaniem pasażerów. Połączenie z Antwerpią będzie doskonałym uzupełnieniem istniejących już, popularnych lotów do Eindhoven, które wspólnie tworzą interesującą ofertę lotów do  krajów Beneluxu - mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

TUIfly Belgium jest częścią Grupy TUI, największej na świecie grupy turystycznej, posiadającej 6 własnych linii lotniczych ze 154 samolotami.


Od 1 kwietnia 2019 r. TUIfly rozpocznie loty Lublin - Antwerpia samolotem Embraer 190. Fot.: TUIfly

Źródło: Port LotniczyLublin

TAGI: TUI, Tuifly, Lublin, Antwerpia, Belgia, loty Lublin Antwerpia, loty do Belgii, loty do Antwerpii
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook