Booking.com

Swiss będzie latał z Gdańska

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 24 Października 2018

Linie lotnicze Swiss ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Gdańska do Zurychu. Loty rozpoczną się wiosną 2019 roku. Trasę będzie obsługiwał samolot Bombardier CS100.

Loty Gdańsk - Zurych wystartują 31 marca 2019 r. Połączenie będzie obsługiwane cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Loty z Gdańska do Zurychu trwa około dwóch godzin.

Gdańsk jest czwartym lotniskiem w Polsce, z którego będzie latał Swiss. Pozostałe to Warszawa, Kraków i Wrocław.

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - ZURYCH

Trasa
Dni lotów
Godziny lotu
GDAŃSK - ZURYCH
1-3-5-7
14:35-16:35
ZURYCH - GDAŃSK
1-3-5-7
12:05-13:55


Od 31 marca 2019 r. Swiss rozpocznie loty Gdańsk - Zurych samolotem Bombardier CS100. Fot.: Swiss

- Pytany o plany rozwoju siatki połączeń wielokrotnie podkreślałem, że nieustanie zabiegamy o nowe połączenia, zarówno wśród przewoźników operujących już z Gdańska, jak i u tych, których na naszym lotnisku jeszcze nie ma. Co jakiś czas możemy świętować sukcesy naszych ciężkich starań. Oczywiście, gdy mówimy nie tylko o ogłoszeniu nowego połączenia, ale również o pojawieniu się w Porcie Lotniczym Gdańsk nowego przewoźnika, nasza radość jest jeszcze większa. Z pewnością pozyskanie w Gdańsku linii Swiss możemy zaliczyć do wspaniałych wiadomości. Ten tradycyjny przewoźnik, dzięki połączeniu do portu przesiadkowego w Zurychu, otwiera przed nami bardzo bogatą ofertę kierunków, zarówno w ramach własnej sieci, jak i sojuszu Star Alliance, którego jest członkiem – powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

TAGI: Swiss, Gdańsk, Zurych, Szwajcaria, loty Gdańsk Zurych, loty do Zurychu, loty do Szwajcarii, loty Zurych, loty Szwajcaria
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook