Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


3 miliony pasażerów Ryanair w Bydgoszczy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 04 Października 2018

Ryanair przewiózł na trasach z i do Bydgoszczy 3 miliony pasażerów. Firma potrzebowała na to blisko 13. lat. W tym roku linia obsłuży w Bydgoszczy 300 tysięcy podróżnych.

Obecnie linia oferuje pasażerom w Bydgoszczy pięć tras: Londyn Stansted, Londyn Luton, Birmingham, Dublin i Dusseldorf Weeze. Od 28 października 2018 r. Ryanair rozpocznie loty do Kijowa na lotnisko Borispol, a od 2 kwietnia 2019 r. do Glasgow Prestwick.

- Coraz silniejsza pozycja Ryanair w naszym porcie, ogłaszane nowe kierunki, jak i programy pro-pasażerskie, to dla nas dowód na zaufanie przewoźnika do lotniska, jak i na dostrzeganie rosnącego potencjału regionu kujawsko-pomorskiego. Siatka połączeń wzbogaci się już za kilka tygodni o destynację ukraińską, w letnim rozkładzie 2019 pojawił się kierunek oczekiwany przez naszych pasażerów – Glasgow-Prestwick. Mam więc nadzieję, że eventy z okazji odprawionych pasażerów będziemy organizować jak najczęściej - powiedział prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A., Tomasz Moraczewski.

REZERWUJ LOTY RYANAIR Z BYDGOSZCZY


2 października 2018 r. Ryanair przewiózł 3-milionowego pasażera na trasach z i do Bydgoszczy. Fot.: PL Bydgoszcz

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Bydgoszcz
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook