Booking.com

Nowe trasy Ryanair z Gdańska, Krakowa i Warszawy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 05 Września 2018

Ryanair zapowiedział uruchomienie nowych tras z trzech polskich miast. Nowe połączenia pojawią się w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Połączenia do miast we Francji, Hiszpanii i Niemczech wystartują w sezonie letnim 2019 roku.

Dwie nowe trasy pojawią się w Krakowie. Do Bordeaux będzie można polecieć 2 razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), a do Hamburga 3 razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i soboty). Pierwszy rejs do Bordeaux 1 kwietnia 2019 roku, a do Hamburga 2 kwietnia 2019 roku.

– Połączenie z Bordeaux to możliwość podróży, do piątego już w siatce połączeń krakowskiego lotniska, miasta we Francji. Wielu pasażerów ucieszy powrót bezpośrednich lotów do Hamburga – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

REZERWUJ LOTY RYANAIR

BORDEAUX
Bordeux jest stolicą regionu Nowej Akwitanii we Francji. Zabytki (starówka Bordeux została w całości wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), parki, uniwersytety i świetna kuchnia – to tylko kilka powodów dla których warto odwiedzić położone w pobliżu Oceanu Atlantyckiego miasto. W tym roku minęło ćwierć wieku od podpisania umowy o Przyjaźni i Współpracy pomiędzy stolicą Małopolski a Bordeaux. Główne obszary współpracy pomiędzy Krakowem i Bordeaux to: edukacja i nauka, kultura, energetyka, promocja oraz służba zdrowia.

HAMBURG
Położony w północnych Niemczech Hamburg jest ósmym miastem w Niemczech, z którego przewoźnicy oferują bezpośrednie połączenia z Krakowa. Hamburg to miasto, w którym nie można się nudzić – każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nazywane perłą północy i zielonym miastem nad wodą, jest też dużym ośrodkiem przemysłowym i finansowym; lotnisko położone zaledwie 8 km od centrum miasta.


4 nowe trasy Ryanair z Polski w 2019 r. Bordeaux, Barcelona, Maryslia i Hamburg. Fot.: Ryanair

Gdańsk zyska zupełnie nową trasę do Barcelony. Loty na lotnisko Reus startują 1 kwietnia i będą realizowane 2 razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki). Dwa dni później - 3 kwietnia Ryanair rozpocznie loty z Warszawy Modlin do Marsylii. Rejsy zaplanowano 2 razy w tygodniu (w środy i niedziele).

Od sezonu letniego 2019 Ryanair zbazuje 2 nowe samoloty w Krakowie i Warszawie Modlin. W sezonie letnim 2019 irlandzki przewoźnik będzie woził pasażerów na 210 trasach z Polski.

Źródło: Kraków Airport, Ryanair

TAGI: ryanair, Kraków, Gdańsk, Warszawa Modlin, Barcelona Reus, Bordeaux, Marsylia, Hamburg, loty do Niemiec, loty do Hiszpanii, loty do Francji, loty do Hamburga, loty do Marsylii, loty do Bordeaux, loty do Barcelony
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook