Booking.com

Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 06 Sierpnia 2018

Wizz Air zapowiada trzy nowe połączenia z Polski. Jesienią ruszą loty do Austrii i na Ukrainę. Nowe rejsy będą dostępne z lotnisk w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Od 28 października 2018 r. pasażerowie będą mogli polecieć z Gdańska do Charkowa i z Wrocławia do Charkowa. Obie trasy będą realizowane po 2 razy w tygodniu.

W tym samym dniu Wizz Air rozpocznie też loty z Warszawy do Wiednia. Połączenie będzie obsługiwane codziennie. Ceny wszystkich nowych lotów zaczynają się od 39 PLN w jedną stronę.

- Z ogromną radością ogłaszamy dziś trzy nowe trasy z trzech polskich lotnisk do Austrii i na Ukrainę. To doskonała okazja dla naszych pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać nowe miejsca na mapie Europy. WIZZ jako europejska linia lotnicza, zawsze chce tworzyć coraz ciekawsze możliwości dla swoich klientów w całej Europie i poza nią. Nasz stały wzrost w Polsce dodatkowo wzmacnia zaangażowanie Wizz Air w całym kraju, ale także w regionach i na lotniskach w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu. Rozwój Wizz Air w Polsce to także stymulacja sektora turystyki i hotelarstwa. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład - powiedział menadżer ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air, Andras Rado.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA - WIEDEŃ

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - CHARKÓW

REZERWUJ LOTY WROCŁAW - CHARKÓW


28 października 2018 r. Wizz Air uruchomi bezpośrednie loty na Ukrainę i do Austrii. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Charków, Ukraina, Wiedeń, Austria, tanie loty Austria, tanie loty Wiedeń, tanie loty Charków, tanie loty Ukraina
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook