Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


easyJet zapowiada nową trasę z Krakowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Sobota, 14 Lipca 2018

Jesienią 2018 r. tanie linie lotnicze easyJet uruchomią bezpośrednie loty z Krakowa do Londynu Luton. W rozkładzie znalazły się 4 rejsy tygodniowo.

Loty Kraków - Londyn Luton wystartują 29 października 2018 r. Rejsy zaplanowano w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Będzie to 14. trasa easyJet z Krakowa.

– Obserwujemy wzrost liczby podróżnych, którzy chcą latać z easyJet na krakowskich trasach. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjne ceny biletów nowego połączenia do londyńskiego Luton,  sprawią że okaże się ono popularne wśród osób podróżujących służbowo i turystycznie – powiedziała Sophie Dekkers, Director UK Market.

– Jesteśmy zaangażowani w rozwój połączeń z Krakowa, wspierając rozwój turystyki i biznesu – dodała Sophie Dekkers, Director UK Market.

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - LONDYN LUTON

Kraków Airport był pierwszym polskim portem obecnym w siatce połączeń easyJet. Pierwszy rejs tego przewoźnika z Krakowa miał miejsce w październiku 2004 r.  W ubiegłym roku easyJet obsłużył niemal 900 tysięcy pasażerów, a od początku obecności w Kraków Airport z połączeń przewoźnika skorzystało już ponad 7,1 mln pasażerów.

Trasę pomiędzy Krakowem a Londynem Luton będą obsługiwały samoloty Airbus A320. Ceny biletów zaczynają się od 134 zł. w jedną stronę.


29 października 2018 r. easyJet uruchomi bezpośrednie loty Kraków - Londyn Luton. Fot.: easyJet

Źródło: Kraków Airport

TAGI: Kraków, Londyn Luton, easyJet, loty do Londynu, tanie loty do Londynu, loty Kraków Londyn
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook