Booking.com

LOT poleci z Krakowa do Tel Awiwu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 11 Lipca 2018

Polskie Linie Lotnicze LOT znowu będą latać z Krakowa do Tel Awiwu. Połączenie ruszy w lutym 2019 r. Bilety są od dziś dostępne w sprzedaży.

Loty Kraków - Tel Awiw zaplanowano 2 razy w tygodniu. Do Izraela pasażerowie będą mogli dotrzeć w każdy wtorek oraz w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z Tel Awiwu do stolicy Małopolski samoloty wystartują w poniedziałki oraz we wtorki lub środy. Wszystkie rejsy docelowo obsługiwane będą samolotami wąskokadłubowymi Boeing 737 MAX 8.

- Uruchomienie rejsów do Izraela nie tylko z Warszawy, ale też z kilku  portów regionalnych okazało się dobrą i przemyślaną decyzją. Od co najmniej roku Izrael to jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków kierunków wypoczynkowych i to przez cały rok. Cieszymy się, że możemy do tej oferty dziś dodać również połączenie z Krakowa, największego portu regionalnego w Polsce – mówi prezes LOT-u, Rafał Milczarski.

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - TEL AWIW

Lotnisko w Tel Awiwie znajduje się w sercu głównych atrakcji Izraela – blisko tętniącego życiem, rozrywkowego centrum Tel Awiwu, jak też pełnej zadumy i ważnej dla dziedzictwa historycznego i religijnego Jerozolimy. Tel Awiw jest też najlepszym punktem wypadowym do wyjazdów nad morza: Martwe, Śródziemne i Czerwone.

Pasażerowie mogą dziś latać LOT-em do Tel Awiwu z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina i Rzeszowa.

LOT ma dziś w swojej rozkładowej ofercie 102 połączenia, co oznacza, że od 2015 r. przybyło ich 61. W tym czasie polski przewoźnik zaczął latać m.in. z Warszawy: do Los Angeles, Newark, Seulu, Tokio, Singapuru i Astany oraz z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago.


25 lutego 2019 r. LOT uruchomi bezpośrednie loty Kraków - Tel Awiw. Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Kraków, Tel Awiw, Izrael, loty Tel Awiw, loty Izrael, loty Kraków Tel Awiw, loty do Izraela, loty do Tel Awiwu
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook