Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Będą loty z Warszawy do Lublina

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 12 Czerwca 2018

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Warszawy do Lublina. Ruszyła już sprzedaż lotów na nową trasę.

Loty Warszawa - Lublin startują 3 września 2018 r. W rozkładzie znalazło się 5 rejsów tygodniowo - w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Samolot będzie startował z Warszawy o godz. 13:40, a lądował w Lublinie o 14:25. Rejsy z Lublina zaplanowane są na godz. 15:10, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 16:00.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA - LUBLIN

Ceny za bilet w obie strony zaczynają się od 169 zł. Całoroczne połączenie obsługiwane będzie samolotami Bombardier Q400, które zabierają na pokład 78 pasażerów.


3 września 2018 r. LOT uruchomi bezpośrednie loty Warszawa - Lublin. Fot.: Krzysztof Moczulski / LOT

–  Oferujemy naszym pasażerom najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą a Lublinem, co jest szczególnie istotne właśnie teraz, w trakcie uciążliwych inwestycji drogowych i kolejowych między tymi miastami – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u. – Rozkład został skonstruowany w ten sposób, że umożliwia pasażerom z Polski Wschodniej dogodne przesiadki na Lotnisku Chopina, np. na rejsy do Ameryki Północnej i do Europy Zachodniej – dodaje.

Nowa trasa wpisuje się w działania LOT-u podejmowane w celu rozwijania siatki rejsów zasilających port przesiadkowy w Warszawie. Jednocześnie jest przejawem wzmacniania pozycji przewoźnika w regionalnych portach lotniczych w Polsce (w miarę dostępności floty i pojawiających się możliwości rynkowych). Warszawa-Lublin to dziesiąte połączenie krajowe w siatce LOT-u. W ramach rejsów tego typu LOT oferuje swoim pasażerom możliwość podróżowania nie tylko z Warszawy do Lublina, ale także do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska. 

Warszawa-Lublin to 99. połączenie dostępne obecnie dla pasażerów w ofercie LOT-u.

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, Lublin, loty do Lublina, loty Warszawa Lublin, loty krajowe, tanie loty Lublin
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook