Booking.com

Finnair zapowiada więcej lotów z Polski

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 06 Czerwca 2018

Finnair uruchomi dwa kolejne cotygodniowe połączenia między Helsinkami a Warszawą. Po zmianach będą to 44 loty tygodniowo ze stolicy Finlandii do trzech polskich miast.

Więcej lotów pojawi się w sezonie letnim 2019. Linia zapowiada, że będzie latała z Warszawy do Helsinek 3 razy dziennie. Dwie dodane cotygodniowe częstotliwości między będą obsługiwane w soboty i niedziele od 31 marca do 25 października.

Jednocześnie czas porannego wylotu Finnaira z Helsinek do Warszawy zmieni się z 09:30 na 07:40, a z Warszawy do Helsinek z 10:50 na 09:00.

Finnair będzie latać codziennie pomiędzy Helsinkami a Krakowem w szczycie sezonu letniego od 24 czerwca do 7 sierpnia, z dwoma połączeniami dziennie w czwartki i niedziele. Od 31 marca do 25 października przewoźnik będzie obsługiwać siedem połączeń tygodniowo, z codziennym lotem we wtorki, piątki i soboty oraz dwoma lotami dziennie w czwartki i niedziele.

Trasa Helsinki-Gdańsk będzie obsługiwana dwa razy dziennie przez cały sezon letni, od 31 marca do 25 października.

HELSINKI NA WEEKEND - ZDJĘCIA

- Dwa dodatkowe cotygodniowe połączenia do Warszawy i wcześniejszy czas porannego wylotu do i z Warszawy mają na celu dalsze udogodnienia w połączeniach z Hongkongu, Singapuru i Bangkoku, a także z Warszawy do Chicago i Nowego Jorku - mówi Arunas Skuja, dyrektor naczelny Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie. - Wcześniejszy czas porannego wylotu z Helsinek został wprowadzony również z myślą o wielu pasażerach podróżujących w interesach, którzy będą mogli wylądować w Warszawie już o 08:20 rano.

W sezonie letnim 2018 Finnair obsłuży do 42 loty tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.


W sezonie letnim 2019 Finnair zwiększy częstotliwość lotów z Polski. Fot.: Latajznami.pl

Booking.com

Źródło: Finnair

TAGI: Finnair, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Helsinki, Finlandia, loty do Finlandii, loty do Helsinek, loty Warszawa Helsinki, loty Kraków Helsinki, loty Gdańsk Helsinki
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook