Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Brussels Airlines będzie latać z Wrocławia

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 30 Maja 2018

Belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines uruchomią bezpośrednie loty Wrocław - Bruksela. Połączenie na główne lotnisko w stolicy Belgii wystartuje jesienią 2018 roku.

Loty Wrocław - Bruksela zostaną zainaugurowane 29 października 2018 roku. Rejsy będą realizowane 3 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. Wyloty z Wrocławia zaplanowano w poniedziałki o 17:40, a w środy i piątki o 12:00. Z Brukseli samoloty startować będą w poniedziałki o 15:10, a w środy i piątki o 9:30. Podróż potrwa niecałe 2 godziny.

– To kierunek, na którym bardzo nam zależało, ponieważ ma ogromne znaczenie biznesowe i turystyczne. Pasażerowie zyskują bezpośrednie połączenie do jednej z najważniejszych metropolii Europy. Cieszymy się, że przewoźnicy sieciowi konsekwentnie rozwijają swoją ofertę z Wrocławia. Warto podkreślić, że nowe połączenia do kluczowych, największych europejskich portów dochodzą z każdym nowym rozkładem – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Główne lotnisko w stolicy Belgii w 2017 roku obsłużyło blisko 25 mln pasażerów. Operuje tam 76 linii oferujących łącznie 238 kierunków na całym świecie.


Od 29 października 2018 r. Brussels Airlines uruchomi loty Wrocław - Bruksela. Fot.: Brussels Airlines

Źródło: Port Lotniczy Wrocław

TAGI: Wrocław, Bruksela, Belgia, Brussels Airlines, loty Belgia, loty Bruksela, loty Wrocław Bruksela, loty do Brukseli
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook