Booking.com

Ruszyły loty z Łodzi i Wrocławia do Aten

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 14 Maja 2018

Tanie linie lotnicze Ryanair rozpoczęły loty z Łodzi i Wrocławia do Aten. W Łodzi to jeden z dwóch, a we Wrocławiu jeden z dziesięciu nowych kierunków przygotowanych na sezon letni 2018.

W piątek (11 maja) Ryanair uruchomił bezpośrednie loty z Wrocławia do Aten. To drugi, grecki kierunek w ofercie linii z dolnośląskiego lotniska. Pierwszy to Chania na Krecie.

- Polacy kochają Grecję, jej urok i historię. Po popularnej Krecie, przyszedł czas na stolicę tego fascynującego kraju – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Loty do Aten jeszcze bardziej urozmaiciły listę słonecznych kierunków na południu Europy. Od tego sezonu pasażerowie mają do dyspozycji już kilkadziesiąt tanich połączeń m.in. do Włoch, Grecji, Portugalii oraz Hiszpanii, w tym również na Wyspy Kanaryjskie – dodaje.

Loty Wrocław - Ateny realizowane są raz w tygodniu - w każdy piątek. Dodatkowo także w trzy poniedziałki w maju (14, 21 i 28).


12 maja 2018 r. Ryanair rozpoczął loty z Łodzi do Aten. Fot.: Ryanair

W sobotę (12 maja) linia rozpoczęła loty Łódź - Ateny. Także w tym przypadku rejsy będą realizowane raz w tygodniu.

- Cieszymy się bardzo mogąc oficjalnie zainaugurować początek sezonu letniego oraz pierwszy lot z Łodzi do Aten. Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty z Łodzi już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż w czerwcu 2018 r. - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

- Nie ma przyjemniejszego momentu dla prezesa lotniska niż inauguracja nowych połączeń. Ateny to znakomity wakacyjny kierunek, a Grecja to w sezonie letnim 2018 najpopularniejsze miejsce wypoczynku turystów z Polski - powiedziała prezes zarządu Portu Lotniczego Łódź, Anna Midera. - Położone w centrum Polski łódzkie lotnisko jest znakomitą lokalizacją do rozpoczynania zagranicznych podróży – do nas z każdego miejsca w kraju jest tak samo blisko. Tych którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wakacji zapraszam do korzystania z oferty Ryanair’a. Proszę się jednak spieszyć bo bilety do Aten cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów - dodała prezes Midera.


11 maja 2018 r. Ryanair rozpoczął loty z Wrocławia do Aten. Fot.: Port Lotniczy Wrocław

Źródło: Ryanair, Port Lotniczy Wrocław

TAGI: Łódź, Wrocław, Ateny, Grecja, wakacje, loty na wakacje, loty Ateny, loty Grecja, loty Łódź Ateny, loty Wrocław Ateny, loty do Grecji
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook