Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


LOT będzie latał do Hanoweru w Niemczech

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Sobota, 17 Lutego 2018

Hanower będzie 8. portem w Niemczech, do którego będzie latał LOT. Połączenie startuje 4 czerwca. Loty zaplanowano dwa razy dziennie.

LOT ma już w swojej ofercie rejsy do Berlina, Dusseldorfu, Frankfurtu, Hamburga, Monachium, Stuttgartu i Norymbergi (pierwszy lot w maju). Hanower to też czwarty niemiecki kierunek uruchomiony przez LOT w ciągu ostatnich 12 miesięcy – po Berlinie, Stuttgarcie i Norymberdze.

Od poniedziałku do piątku rejsy miedzy Warszawą (WAW) i Hanowerem (HAJ) będą się odbywały dwa razy dziennie według następującego rozkładu:

Trasa
Dni lotów
Godziny lotów
Warszawa - HANOWER
123456-
08:15-10:00
Hanower - WARSZAWA
123456-
10:35-12:15
Warszawa - HANOWER
12345-7
17:30-19:15
Hanower - WARSZAWA
12345-7
19:55-21:35

Trasę Warszawa-Hanower LOT będzie obsługiwał samolotami Embraer 170, na pokładzie którego jest 70 foteli.

- Hanower jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Niemczech. To tutaj odbywają się targi informatyczne CeBIT, największa tego typu impreza na świecie. Nasze połączenie otworzymy tydzień przed targami CeBIT. Miasto jest też gospodarzem przemysłowych Targów Hanowerskich (Hannover Messe). Tutaj imprezy targowe odbywają się praktycznie przez cały rok, co jest impulsem dla wzmożonego ruchu lotniczego – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT.

Dużych imprez organizowanych w Hanowerze jest znacznie więcej. Np. w 2019 r. Hanower będzie gościł doroczną europejska edycję konferencji Routes Europe, na której przedstawiciele lotnisk i linii lotniczych spotykają się w celu omówienia planów rozwoju połączeń lotniczych.

W Hanowerze i okolicach zlokalizowanych jest wiele niemieckich firm, które są obecne na rynku polskim, np. Volkswagen, Continental, TUI i HDI.

W tym roku LOT ogłosił już siedem połączeń: z Warszawy do Billund, Moskwy-Domodiedowa, Hanoweru, Skopje, Podgoricy i Zaporoża oraz z Krakowa do Budapesztu.


4 czerwca 2018 r. LOT uruchomi bezpośrednie loty Warszawa - Hanower. Fot.: LOT

Booking.com

Źródło: LOT

TAGI: Warszawa, Hanower, Niemcy, tanie loty, loty do Hanoweru, loty do Niemiec, loty Warszawa Hanower
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook