Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Ryanair poleci z Wrocławia do Faro i Podgoricy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 15 Lutego 2018

Ryanair zapowiedział dwie nowe trasy z Wrocławia. Linia będzie latać do Faro w Portugalii i Podgoricy w Czarnogórze. Oba połączenia startują już wiosną.

Loty Wrocław - Faro i Wrocław - Podgorica rozpoczną się w kwietniu 2018 r. Każda z tych tras będzie obsługiwana raz w tygodniu. To trzecia nowość irlandzkiej linii, która wcześniej ogłosiła uruchomienie trasy do Aten.

- Niskokosztowe loty do Faro i Podgoricy to zupełnie nowe możliwości dla osób, które samodzielnie organizują wakacyjny wypoczynek, a także ciekawe uzupełnienie kierunków południowych reprezentowanych u nas głównie przez Hiszpanię czy Włochy – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Faro znajduje się u bram portugalskiego wybrzeża Algarve. Najbardziej słoneczny region Portugalii oferuje najlepsze w Europie pola golfowe, zapierającą dech w piersiach przyrodę, smakowite owoce morza i oczywiście plaże i piękną pogodę przez cały rok. Faro to trzeci - po Lizbonie i Porto (nowość na lato 2018) - portugalski kierunek od tanich linii dostępny z wylotem z Portu Lotniczego Wrocław.

Z kolei Podgorica określana jest ukrytym klejnotem Czarnogóry. W krótkim czasie można się z niej dostać do niesamowitej zatoki Kotor, potężnego Kanionu Tara czy urokliwego Porto Montenegro. Podgorica będzie pierwszym czarnogórskim kierunkiem dostępnym z wylotem z Wrocławia. Stolica Dolnego Śląska będzie zarazem jedynym polskim miastem, z którego irlandzki przewoźnik będzie tam latał.

Wcześniej linie Ryanair ogłosiły, że od maja 2018 roku polecą z Wrocławia do Aten. Potwierdzono także zbazowanie we Wrocławiu jednego samolotu Ryanair Sun, należącego do spółki – córki przewoźnika, obsługującej loty czarterowe organizowane przez biura podróży TUI i Grecos.


W kwietniu 2018 r. Ryanair uruchomi loty Wrocław - Faro i Wrocław - Podgorica. Fot.: Ryanair

Booking.com

Źródło: Wrocław Airport

TAGI: ryanair, Wrocław, Faro, Podgorica, Portugalia, Czarnogóra, tanie loty, tanie loty do Faro, tanie loty do Portugalii, tanie loty do Podgoricy, tanie loty do Czarnogóry, loty Wrocław Faro, loty Wrocław Podgorica
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook