Booking.com

LOT poleci do kolejnego miasta na Ukrainie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 15 Lutego 2018

LOT uruchomi nowe połączenie na Ukrainę. Latem przewoźnik rozpocznie loty do Zaporoża. Linia zwiększy też częstotliwość rejsów do Kijowa.

Zaporoże będzie szóstym kierunkiem LOTu na Ukrainie. Pozostałe to Charków, Odessa, Lwów oraz dwa lotniska w Kijowie - Boryspol i Żuliany. Poza tym polska linia oferuje pasażerom loty z Bydgoszczy, Olsztyna i Poznania do Lwowa. Łącznie to 84 loty tygodniowo pomiędzy Polską a Ukrainą.

Loty Warszawa - Zaporoże wystartują 2 lipca 2018 r. Będą realizowane 6 razy w tygodniu (codziennie oprócz czwartków).

– Cieszymy się, że możemy dzisiaj ogłosić nowe połączenie z Warszawy do Zaporoża. Jesteśmy pewni, że uruchamiając tę trasę, zapewnimy naszym klientom najwyższą jakość usług i najlepsze połączenia ze światem przez Europę Środkową. Zaporoże jest jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo centrów biznesowych we wschodniej Ukrainie. Jestem przekonany, że wielu pasażerów podróżujących służbowo i prywatnie skorzysta z wygodnych rejsów do Polski przez węzeł komunikacyjny w Warszawie, aby dotrzeć do innych miejsc w Europie i Ameryce Północnej – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy LOT-u.

Połączenie Warszawa - Zaporoże będzie obsługiwane Embraerami trzech typów, które mają na pokładzie od 70 do 82 foteli w trzech klasach podróży: ekonomicznej, ekonomicznej premium i biznes.

LOT zwiększy też swoją obecność w porcie lotniczym Kijów Żuliany. Od 2 sierpnia oprócz dwóch rejsów dziennie na lotnisko Kijów Boryspol LOT będzie dwa razy dziennie obsługiwał loty do portu Kijów Żuliany. Łącznie między Warszawą a Kijowem LOT oferuje aż 27 rejsów tygodniowo.


Od 2 lipca 2018 r. LOT rozpocznie loty z Warszawy do Zaporoża na Ukrainie. Fot.: Latajznami.pl

Booking.com

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, Zaporoże, Ukraina, tanie loty, loty Ukraina, loty Zaporoże, loty Warszawa Zaporoże, tanie loty na Ukrainę
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook