Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowa trasa Wizz Air z Olsztyna

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 14 Lutego 2018

Wizz Air ogłosił loty na drugiej trasie z Olsztyna. Po tym jak wcześniej linia wycofała się z rejsów do Oslo, teraz wraca z propozycją do Niemiec. Połączenie startuje wiosną 2018 r.

Wizz Air uruchomi loty Olsztyn - Dortmund. To drugie połączenie tego przewoźnika z Mazur. Obecnie lata na trasie Olsztyn - Londyn.

Loty do Niemiec startują 14 maja 2018 r. i będą realizowane 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Bilety są już sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 59 PLN w jedną stronę.

W 2017 r. z połączeń Wizz Air z Olsztyna skorzystało 56 tys. pasażerów. - Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie długo oczekiwanej trasy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Niemiec. Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów z Polski podróżujących w celach zarówno biznesowych jak i turystycznych. Nowa oferta WIZZ zapewni bezpośrednie połączenie do kulturalnego i handlowego centrum wschodniej części Zagłębia Ruhry. Ponadto wierzymy, że turyści z Niemiec zdecydują się jeszcze liczniej odwiedzać Mazury co wpłynie korzystnie na rozwój lokalnego rynku pracy. Loty w poniedziałki i piątki to dogodne rozwiązanie w kontekście wyjazdów weekendowych. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać na Mazurach i w całej Polsce zapewniając doskonały poziom usług podczas każdego lotu WIZZ - powiedział Gabor Vasarhelyi z Wizz Air.


Od 14 maja 2018 r. Wizz Air rozpocznie loty Olsztyn - Dortmund. Fot.: Wizz Air

Booking.com

Źródło: Wizz Air

TAGI: Olsztyn, Dortmund, Wizz Air, tanie loty, tanie loty do Dortmundu, tanie loty do Niemiec, loty Olsztyn Dortmund
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook