Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowe trasy LOTu - do Macedonii i Czarnogóry

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 06 Lutego 2018

LOT uruchomi kolejne trasy na Bałkany. Polski przewoźnik będzie latał do Czarnogóry i Macedonii. Rejsy ruszą w czerwcu 2018 r.

Loty Warszawa - Skopje będą realizowane 6. razy w tygodniu (codziennie oprócz niedziel). Stolica Macedonii będzie 12. kierunkiem LOTu na Bałkany. Pierwszy rejs odbędzie się 1 czerwca 2018 r. Tego samego dnia polska linia rozpocznie loty z Warszawy do Podgoricy w Czarnogórze.W tym przypaku rejsy zaplanowano również 6. razy w tygodniu (codziennie oprócz śród).

Połączenie będzie obsługiwane samolotami Embraer 170 i 175, które zabierają na pokład od 70 do 82 pasażerów.

- Skopje w Macedonii to zupełnie nowy kierunek w siatce LOT. Ten kraj z roku na rok zyskuje na popularności wśród turystów, urzekając m.in. regionalną kuchnią i różnorodnością kulturową. Stanowi też świetną bazę wypadową do sąsiednich krajów: Grecji, Bułgarii i Albanii – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT-u.  – O licznych walorach Podgoricy w Czarnogórze nasi pasażerowie przekonali się już latem ubiegłego roku. W naszej ocenie ten kierunek ma taki potencjał, że zdecydowaliśmy się na powtórkę, ale z dużym wzrostem częstotliwości  – dodaje.

W tym roku LOT ogłosił już uruchomienie czterech nowych kierunków – oprócz Skopje i Podgoricy znajdują się wśród nich rejsy na Domodiedowo (drugie lotnisko w Moskwie) oraz z Krakowa do Budapesztu.


1 czerwca 2018 r. LOT uruchomi bezpośrednie loty Warszawa - Skopje i Warszawa - Podgorica. Fot.: LOT

Booking.com

Źródło: LOT

TAGI: Warszawa, Skopje, Macedonia, Podgorica, Czarnogóra, tanie loty, loty do Macedonii, loty do Skopje, loty Skopje, loty Macedonia, loty Warszawa Skopje, loty do Czarnogóry, loty do Podgoricy, loty Podgorica, loty Czarnogóra, loty Warszawa Podgorica
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook