Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Więcej lotów z Rzeszowa do Monachium

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 25 Stycznia 2018

Lufthansa zwiększy częstotliwość lotów z Rzeszowa do Monachium. W letnim rozkładzie połączeń 2018 znajdą się wieczorne loty do Bawarii.

Dodatkowe loty Rzeszów - Monachium zaplanowano w poniedziałki, czwartki, soboty i niedziele. Wyloty z Monachium w poniedziałki o 17:55, w czwartki i soboty o 17:30, a w niedziele o 18:00. Z Rzeszowa w poniedziałki o 19:55, w czwartki i soboty o 19:30, a w niedziele o 20:00. Pierwszy rejs zaplanowany jest na 3 maja 2018 r. Po zmianie Lufthansa będzie oferować 11. lotów tygodniowo z Rzeszowa do Monachium.

- To doskonała wiadomość, długo wyczekiwana przez pasażerów naszego lotniska - mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Wraz z dynamicznym rozwojem gospodarczym regionu rosną potrzeby klientów biznesowych, zarówno lokalnych przedsiębiorców prowadzących interesy za granicą, jak i międzynarodowych korporacji obecnych na Podkarpaciu. Większa częstotliwość lotów z Rzeszowa do hubu Lufthansy w Monachium ułatwi i skróci podróż do najważniejszych centrów biznesowych na całym świecie.

- Połączenia z Podkarpacia do stolicy Bawarii cieszą się dużym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na potrzeby pasażerów wprowadzając dodatkowe rejsy. Lufthansa, wraz z innymi liniami Grupy, oferuje łącznie z Monachium rejsy do 130 miejsc na całym świecie. Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu jeszcze lepsze możliwości podróży w celach zarówno biznesowych jak, i turystycznych – powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce.


Od 3 maja 2018 r. Lufthansa zwiększy częstotliwość lotów z Rzeszowa do Monachium z 7 do 11 w tygodniu. Fot.: Lufthansa

Booking.com

Źródło: Lufthansa

TAGI: Lufthansa, Rzeszów, Monachium, Niemcy, loty do Niemiec, loty do Monachium, loty przez Monachium, loty Rzeszów Monachium
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook