Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Wizz Air będzie latać z Gdańska do Austrii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 09 Stycznia 2018

Wizz Air uruchomi bezpośrednie połączenie pomiędzy Polską a Austrią. Loty z Gdańska do Wiednia startują wiosną 2018 r. Znamy już ceny biletów.

Loty Gdańsk - Wiedeń startują 27 kwietnia 2018 r. Będą realizowane 4 razy w tygodniu. Do stolicy Austrii będzie można polecieć w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ceny biletów za lot w jedną stronę zaczynają się od 89 PLN z bagażem podręcznym.

- W Wizz stale szukamy możliwości rozwoju naszej siatki połączeń z Gdańska, aby móc oferować coraz większej liczbie klientów podróże lotnicze w naprawdę przystępnych cenach w połączeniu z doskonałym serwisem na pokładzie. Dzisiaj ogłaszamy długo oczekiwaną trasę z Gdańska do Wiednia, która zostanie uruchomiona w kwietniu 2018 roku i będzie świetnym wyborem na wakacje. Ponadto, jesienią ogłosiliśmy niskokosztową trasę, która jesienią 2018 połączy Gdańsk i Lwów. Nasza zaangażowana załoga z niecierpliwością oczekuje na naszych nowych i dotychczasowych pasażerów na każdej z 34 tras z Gdańska - powiedziała Sorina Ratz, manager komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Wiedeń to idealny kierunek dla tych, którzy podziwiają architekturę barokową i cesarskie pałace. Bogactwo wrażeń gwarantuje szansa poznania wiedeńskich arcydzieł muzycznych i artystycznych, tętniące życiem kolorowe sceny oraz kawiarnie.

Trasa Gdańsk - Wiedeń jest jedną 17 nowych tras Wizz Air ze stolicy Austrii. Wiosną przewoźnik uruchomi w Wiedniu swoją bazę. Oprócz lotów do Gdańska ze stolicy Austrii będzie można polecieć do: Bergen, Billund, Dortmundu, Walencji, Rzymu, Tulzy, Bari, Ohrid, Nis, Salonik, Warny, Kutaisi, Larnaki, Tel Awiwu oraz na Teneryfę i Maltę.


Od 27 kwietnia 2018 r. Wizz Air uruchomi loty z Gdańska do Wiednia. Fot.: Wizz Air

Booking.com

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gdańsk, Wiedeń, Austria, loty Austria, loty Wiedeń, loty Gdańsk Wiedeń, loty do Wiednia, tanie loty Wiedeń
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook