Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

LOT uruchomi loty do Dubrownika. Wracają dwa inne kierunki w Chorwacji

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 21 Grudnia 2017

Latem 2018 roku LOT będzie latał do Dubrownika. Do rozkładu wrócą też sezonowe połączenia do Puli i Zadaru. Bilety na loty do Chorwacji są już w sprzedaży.

Loty Warszawa - Dubrownik wystartują 3 maja 2018 r. Początkowo będą realizowane 3 razy w tygodniu, a w szczycie sezonu nawet 6 razy w tygodniu. Nowe połączenia do Dubrownika będą realizowane Embraerami 170/175/195 LOT-u.

Połączenia do chorwackich kurortów: Splitu (od 16 maja do 14 października) i Zadaru (od 5 maja do 13 października) będą realizowane dwa razy w tygodniu. Do Puli będzie można wybrać się co tydzień od 3 czerwca do 14 października.

- Chorwacja z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród pasażerów, należy do jednego z najchętniej wybieranych przez Polaków wakacyjnych kierunków w basenie Morza Śródziemnego. Swą popularność zawdzięcza przede wszystkim słonecznej pogodzie, regionalnej kuchni, a także świetnie zachowanej architekturze, która przyciąga turystów z całego świata. Jesteśmy przekonani, że dzięki wzbogaconej ofercie LOT-u, Polacy tym chętniej zdecydują się odwiedzić Dubrownik i inne chorwackie miasta i zaplanować dłuższy urlop lub weekendowy wyjazd. To najlepsza oferta podróży do tego regionu  obecnie dostępna na rynku – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT-u.

Łącznie LOT będzie obsługiwał 5 lotnisk w Chorwacji. Oprócz Dubrownika, Puli i Zadaru są to też Split i Zagrzeb.

Dubrownik to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w regionie. Stare miasto pełne zabytkowych świątyń i kamienic zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.


Od 3 maja 2018 r. LOT uruchomi loty do Dubrownika w Chorwacji. Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, Dubrownik, Chorwacja, Pula, Zadar, Zagrzeb, Split, tanie loty, loty do Chorwacji, loty do Dubrownika, loty do Zagrzebia, loty do Splitu, loty do Zadaru, loty do Puli
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook