Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

LOT zapowiada więcej rejsów na trasach długodystansowych

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 22 Listopada 2017

LOT zwiększy częstotliwość rejsów z Warszawy do Los Angeles i Tokio. To jedne z dwóch najnowszych tras w siatce polskiego przewoźnika. Bilety na dodatkowe rejsy są już w sprzedaży.

Po zmianach wiosną 2018 r. loty Warszawa - Los Angeles będą realizowane 6 razy w tygodniu, a loty Warszawa - Tokio 5 razy w tygodniu. Dzisiaj na obu trasach przewoźnik operuje 4 razy w tygodniu.

Oba kierunki należą do najnowszych połączeń LOT-u. Do Tokio polski przewoźnik lata od niespełna dwóch lat, a do Los Angeles zaledwie od siedmiu miesięcy.

- Rozwój nowych połączeń jest dowodem na to, że szybko okazały się sukcesem a popyt na nowe, bezpośrednie rejsy z Warszawy stale rośnie. Przemyślane decyzje dotyczące nowych połączeń to warunek sukcesu każdej linii lotniczej. Cieszymy się, że połączenia, które otwieramy rzeczywiście odpowiadają na potrzeby pasażerów i że możemy je tak szybko rozwijać – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT-u. - Dzięki zwiększeniu częstotliwości rejsów stworzyliśmy naszym pasażerom ofertę, która gwarantuje im jeszcze większą elastyczność niezależnie od tego, czy podróżują prywatnie czy służbowo – dodaje Adrian Kubicki.


Wiosną 2018 r. LOT zwiększy częstotliwość rejsów z Warszawy do Los Angeles i Tokio. Fot.: Mathew Thompson/Boeing

Źródło: LOT

TAGI: Warszawa, Tokio, Los Angeles, loty USA, loty Japonia, loty Los Angeles, loty Tokio, lot
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook