Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Ryanair zapowiada 3 nowe trasy z Polski

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 22 Listopada 2017

Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały 3 nowe trasy z Polski. Wszystkie na południe Europy. Jedna trasa zostanie uruchomiona z Poznania i dwie z Warszawy.

W marcu 2018 roku Ryanair uruchomi bezpośrednie loty Poznań - Mediolan Bergamo. Rejsy zaplanowano 2 razy w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 85 PLN.

- To kolejna bardzo dobra wiadomość dla poznańskiego lotniska w tym roku. Linie lotnicze Ryanair zdecydowały się rozszerzyć swoją siatkę połączeń o kolejny, już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania. Decyzja Ryanair cieszy nas tym bardziej, że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch - powiedział prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań Ławica, Mariusz Wiatrowski.

Dwa włoskie kierunki zyska również lotnisko Warszawa Modlin. W marcu wystartują bezpośrednie loty do Pescary oraz Rimini. Na obu trasach rejsy zaplanowano 2 razy w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 106 PLN.

- Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, oprócz lotów do Rzymu, Wenecji, Neapolu, Pizy, Bolonii czy Bergamo będą mogli skorzystać w sezonie letnim 2018 z oferty lotów do popularnych nadmorskich włoskich kurortów tj.  Rimini i Pescary. Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu - mówi Anna Żebrowska-Dreger z Portu Lotniczego Warszawa Modlin.


W marcu 2018 r. Ryanair uruchomi m.in. loty Poznań - Mediolan, Warszawa - Pescara i Warszawa - Rimini. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Poznań, Warszawa, lotnisko Poznań, lotnisko Modlin, lotnisko Warszawa, loty Mediolan, loty Pescara, loty Rimini, loty Poznań Mediolan, loty Warszawa Pescara, loty Warszawa Rimini
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook