Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

LOT uruchomi kolejną trasę do Azji. Z Warszawy będzie można polecieć do...

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 16 Listopada 2017

Kolejna azjatycka trasa w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT. Połączenie rusza wiosną 2018 roku. Bilety są już w sprzedaży.

Loty z Warszawy do Singapuru wystartują 15 maja 2018 roku. Początkowo będą realizowane 3 razy w tygodniu, a od lipca 4 razy w tygodniu. Będzie to już kolejne, bezpośrednie połączenie pomiędzy Polską a Azją.

- Dotrzymujemy słowa, uruchamiając nowe połączenie do Azji Południowo-Wschodniej - mekki wielu turystów, ale i jednego z najbardziej rozwiniętych ośrodków biznesowych świata. Jesteśmy przekonani, że to nowe połączenie przypadnie do gustu pasażerom. Za sprawą dogodnego rozkładu i nowoczesnych Dreamlinerów jest to najwygodniejsza oferta z Europy Środkowej do Singapuru – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Loty
Dni lotu
Nr lotu
Godziny lotu
 
WARSZAWA - SINGAPUR
-2-4-6-
(od lipca 2018
12-4-6-)
LO 067
 23:00-17:15
SINGAPUR - WARSZAWA
1--4-6-
(od lipca 2018
1-34-6-)
LO 068
 00:05-06:15

Singapur to jedna z najprężniej rozwijających się gospodarek regionu, a w przeliczeniu na głowę trzeci najbogatszy kraj świata, którego przychód na mieszkańca sięga 90,1 tys. USD rocznie. Kraj jest też największym inwestorem w Polsce spośród krajów ASEAN (Association of Southeast Asian Nations) i piątym spośród wszystkich krajów azjatyckich. Singapur zajmuje także szóste miejsce pod względem największych inwestycji w Unii Europejskiej.  Singapur jest położony w centrum Azji Południowo-Wschodniej i dzięki temu pełni rolę najważniejszego portu przesiadkowego w regionie. Stąd można szybko i łatwo dostać się np. do Malezji, Tajlandii, Wietnamu, Indonezji i Filipin, a także do Australii i Nowej Zelandii. Między Europą a Singapurem podróżuje prawie 3 mln pasażerów rocznie.

- Rejs z Singapuru do Warszawy, w trakcie którego Boeing 787 Dreamliner pokonuje 9,5 tys. km, potrwa około 12 godzin. Mam nadzieję, że naszą ofertą będą zainteresowani także pasażerowie biznesowi, którzy docenią komfort i najwyższej jakości produkt klasy biznes i ekonomicznej premium na pokładzie naszych Dreamlinerów – dodaje prezes LOT-u.Uruchomienie połączenia z Warszawy do Singapuru wpisuje się w strategię rentownego wzrostu, jaką LOT wdraża w życie od początku 2016 r. Od początku tego roku LOT ogłosił uruchomienie 20 tras, m.in. z Warszawy do Los Angeles, Newark i Astany oraz z Krakowa do Chicago. W ubiegłym roku zaczął latać na 23 trasach, m.in. do Tokio i Seulu.


15 maja 2018 roku LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Singapuru. Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, Singapur, lotnisko Warszawa, lotnisko Okęcie, Lotnisko Chopina, loty Singapur, loty Warszawa Singapur, loty do Azji
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook