Booking.com

Wizz Air uruchomi loty z Katowic do Aten

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 16 Października 2017

Nowa trasa z Katowic. Wizz Air będzie latać do Aten. Pierwszy rejs planowany jest na wiosnę 2018 r. Ceny biletów za lot w jedną stronę zaczynają się od 89 PLN.

Loty Katowice - Ateny startują od 9 marca 2018 r. Rejsy będą realizowane 2 razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Ceny biletów za lot w jedną stronę zaczynają się od 89 PLN i zawierają przewóz bagażu podręcznego o wymiarach 55x40x23 cm.

- Z ogromną radością ogłaszamy dodanie kolejnej długo oczekiwanej trasy do wciąż rozwijającej się katowickiej siatki połączeń. Nasza niskokosztowa oferta wzbogaca się o połączenie między Katowicami i Atenami. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci chętnie wybiorą podróże do historycznej stolicy Europy, która gwarantuje turystom niesamowite wrażenia - mówi manager ds. komunikacji w Wizz Air, Gabor Vasarhelyi.

Ateny to stolica i największe miasto w Grecji. Jest kolebką zachodniej cywilizacji i historyczną stolicą Europy. To wspaniałe miasto z bogatym dziedzictwem kulturowym. Ateny są doskonałym kierunkiem podróży przez cały rok.

Katowice znalazły się wśród 8 miast, do których Wizz Air uruchomi loty z Aten. Pozostałe to: Wilno, Budapeszt, Kiszyniów, Kluż-Napoka, Bukareszt, Sofia i Kutaisi. 


9 marca 2018 r. Wizz Air uruchomi loty Katowice - Ateny. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Katowice, Ateny, Grecja, tanie loty, loty do Aten, loty Katowice Ateny, loty do Grecji, tanie loty do Aten
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook