Booking.com

Smartwings zapowiada 13. tras z Polski na sezon letni 2018

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 12 Października 2017

Smartwings uruchomi 13. tras z Katowic i Warszawy. Firma zapowiada, że będą to połączenia regularne wykonywane przez dobrze znaną w Polsce, czarterową linię Travel Service. Pasażerowie będą mogli polecieć do Grecji, Chorwacji, Bułgarii i Izraela.

Smartwings zapowiada, że w sezonie letnim 2018 pasażerowie będą mogli polecieć z Warszawy do:
- Heraklionu (2x w tygodniu),
- Dubrownika (3x w tygodniu),
- Warny (3x w tygodniu),
- Burgas (3x w tygodniu),
- Tel Awiwu (3x w tygodniu),
- na Rodos (2x w tygodniu).

Natomiast z Katowic podróżni będą mogli wybrać się do:
- Splitu (3x w tygodniu),
- Dubrownika (3x w tygodniu),
- Heraklionu (3x w tygodniu),
- Salonik (3x w tygodniu),
- Warny (3x w tygodniu),
- Burgas (3x w tygodniu),
- na Rodos (2x w tygodniu).

- Cieszy nas to, że SmartWings wchodzi na kolejny, ważny rynek europejski i że będzie mógł zaoferować polskim podróżnym za umiarkowane ceny nowe, bezpośrednie połączenia lotnicze do atrakcyjnych lokalizacji - mówi Radek Müller, główny menedżer przewoźnika SmartWings.

Bilety na nowe połączenia są już w sprzedaży nie tylko na stronie przewoźnika ale także korzystając z wyszukiwarki na LATAJZNAMI.PL 

Samoloty Travel Service i SmartWings są obecne na polskim rynku od wielu lat. W sezonie letnim 2017 połączenia z Polski obsługiwało 7 samolotów. W czasie sezonu zimowego loty dla polskich biur podróży będzie realizowało 5 samolotów (4 Boeing 737-800 i 1 Airbus A330, który realizuje rejsy na Karaiby, do Tajlandii i na Zanzibar).

Travel Service działa na rynku od 20 lat i jest największą czeską spółką lotniczą, która obsługuje regularne połączenia pod nazwą SmartWings, loty czarterowe i loty prywatne kategorii business jet. Oprócz Republiki Czeskiej, Travel Service działa również w Polsce, na Słowacji i na Węgrzech, gdzie ma swoje spółki - córki.

Travel Service wykonuje loty z 12 lotnisk bazowych w siedmiu krajach. Firma zamówiła 30 samolotów Boeing 737 MAX, które planuje włączyć do swojej floty w latach 2018-2023.


Latem 2018 roku SmartWings (Travel Service) uruchomi 13. regularnych tras z Polski. Fot.: Latajznami.pl

Źródło: Travel Service

TAGI: Travel Service, Katowice, Warszawa, Lotnisko Chopina, lotnisko Okęcie, Katowice Airport, Warszawa Airport, loty do Grecji, loty do Bułgarii, loty do Izraela, loty do Chorwacji, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook