Booking.com

Ryanair poleci z czterech polskich miast do Aten

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 11 Października 2017

Cztery nowe trasy z polskich lotnisk ogłosiły tanie linie lotnicze Ryanair. Z Gdańska, Łodzi, Rzeszowa i Wrocławia będzie można polecieć do Aten. Loty ruszą wiosną 2018 roku.

Loty z Gdańska i Wrocławia do Aten będą realizowane po 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Pierwsze rejsy odbędą się 11 maja.

Dzień później (12.05) wystartują loty z Łodzi do Aten. Połączenie zaplanowano w każdą sobotę. 16 maja odbędzie się pierwszy rejs na trasie Rzeszów - Ateny. W tym przypadku loty zaplanowano raz w tygodniu w każdą środę. Ceny biletów zaczynają się od 106 PLN za lot w jedną stronę z bagażem podręcznym.

Połączenie do Aten jest pierwszym od dawna ogłaszanym z Łodzi. - Nasza praca i rozmowy z przewoźnikiem rozpoczęte pod koniec kwietnia, przyniosły pierwszy efekt. To pierwszy mały krok w rozwijaniu połączeń z naszego lotniska - mówi Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi.

We Wrocławiu cieszą się z kolejnego greckiego kierunku. Obecnie z Dolnego Śląska można polecieć na Kretę. - Jestem przekonany, że nowe połączenie zostanie znakomicie przyjęte przez podróżnych i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Grecja od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wylotów wakacyjnych z naszego lotniska – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Niskokosztowe loty do Aten to zupełnie nowe możliwości dla osób, które samodzielnie organizują wakacyjny wypoczynek, a także ciekawe uzupełnienie kierunków południowych reprezentowanych przez Hiszpanię czy Włochy – dodaje.


W maju 2018 r. Ryanair uruchomi loty z Gdańska, Łodzi, Rzeszowa i Wrocławia do Aten. Fot.: Ryanair

Źródło: Port Lotniczy Łódź, Port Lotniczy Gdańsk, Port Wrocław, Ryanair

TAGI: ryanair, Gdańsk, Łódź, Rzeszów, Wrocław, Ateny, Grecja, loty do Grecji, loty do Aten, loty z Łodzi, loty z Gdańska, loty z Rzeszowa, loty z Wrocławia, loty Łódź Ateny, loty Gdańsk Ateny, loty Rzeszów Ateny, loty Wrocław Ateny
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook