Booking.com

Wizz Air uruchomi loty z Poznania do Reykjaviku

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 04 Października 2017

Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie bezpośrednich lotów z Poznania do Reykjaviku. Loty na Islandię ruszają wiosną 2018 roku.

Loty Poznań - Reykjavik startują 31 marca 2018 roku. Będą realizowane 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Bilety na nową trasę są już w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 169 PLN w jedną stronę i zawierają przewóz bezpłatnego bagażu podręcznego o wymiarach 55x40x23 cm

Reykjavik wyróżniają barwne domy i doskonała kuchnia. To miasto oferujące nieprawdopodobne możliwości w otoczeniu przepięknych, dziewiczych krajobrazów. Stolica Islandii zyskała ostatnio popularność wśród turystów poszukujących sposobu na aktywne i jednocześnie relaksujące wakacje. Islandia słynie z największych lodowców w Europie oraz najbardziej aktywnych wulkanów na świecie, dlatego nazywana jest często „krainą lodu i ognia”.

Wizz Air jest obecny w Poznaniu od 2005 roku. Od tego czasu z usług linii skorzystało ponad 3,5 mln pasażerów. W poznańskiej bazie Wizz Air są dwa samoloty. Wraz z ogłoszonym dzisiaj nowym połączeniem do Reykjaviku, przewoźnik aktualnie łączy Poznań z 11 miastami w ośmiu krajach.


W marcu 2018 r. Wizz Air uruchomi nowe loty Poznań - Reykjavik. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Poznań, Islandia, Reykjavik, loty do Reykjaviku, loty na Islandię, loty Poznań Reykjavik
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook