Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Trzy nowe trasy Ryanair z Polski. Loty do Bułgarii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 19 Września 2017

Ryanair zapowiedział otwarcie trzech nowych tras z Polski. Linia uruchomi loty do Burgas w Bułgarii. Pierwsze rejsy wiosną 2018 roku.

Loty do Burgas zyskają lotniska w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Z Warszawy i Krakowa do Burgas będzie można polecieć 2 razy w tygodniu, z Rzeszowa 1 raz w tygodniu. Loty do bułgarskiego kurortu położonego nad Morzem Czarnym wystartują pod koniec marca 2018 roku.

 • ZAREZERWUJ LOTY RYANAIR DO BURGAS (Bułgaria)

- Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić 3 nowe kierunki z Polski. Trasy te są częścią rozkładu lotów na lato 2018 i znajdą się w sprzedaży już jutro [przyp. 20 września]. Połączenie z Warszawy Modlina oraz z Krakowa do Burgas będzie wykonywane 2 razy tygodniowo, natomiast z Rzeszowa do Burgas raz w tygodniu. Z okazji ogłoszenia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od października do listopada dostępne są do czwartku (21 września) do północy - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.


Wiosną 2018 r. Ryanair uruchomi loty z Warszawy, Krakowa i Rzeszowa do Burgas w Bułgarii. Fot.: Ryanair


Hotele w Bułgarii. Fot.: Booking

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Warszawa Modlin, Kraków, Rzeszów, lotnisko Modlin, lotnisko Kraków, lotnisko Rzeszów, loty Bułgaria, loty Burgas, loty do Burgas, loty Warszawa Burgas, loty Kraków Burgas, loty Rzeszów Burgas
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook