Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowa trasa Wizz Air z Gdańska do Tromso

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 19 Września 2017

Wizz Air uruchamia nowe połączenie do Norwegii. Jeszcze w tym roku startują loty Gdańsk - Tromso. To dobra informacja dla miłośników oglądania zorzy polarnej.

Loty Gdańsk - Tromso startują 16 grudnia 2017 roku. Będą realizowane 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Ceny biletów zaczynają się od 59 PLN. To cena za przelot w jedną stronę z bagażem podręcznym o wymiarach 55x40x23 cm.

To pierwsza bezpośrednia trasa z Polski do Tromso. Miasto położone jest w północnej części Norwegii. Jest głównym ośrodkiem kulturalnym położonym powyżej koła podbiegunowego oferującym szeroki wybór atrakcji. Miasto słynie z wyjątkowych miejsc doskonałych do obserwacji zorzy polarnej.

 • ZAREZERWUJ LOTY WIZZ AIR GDAŃSK - TROMSO od 59 PLN

- Po niedawnym ogłoszeniu tras do Lizbony i Wilna, z radością ogłaszamy dodanie kolejnego atrakcyjnego kierunku do wciąż rozwijającej się gdańskiej siatki połączeń. Najnowsza oferta WIZZ obejmuje loty z Gdańska do Tromsø trzy razy w tygodniu. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci chętnie wybiorą podróże do tego nowoczesnego miasta Arktyki z ciekawym wyborem wydarzeń kulturalnych i zachwycającą przyrodą. Z pewnością nowe połączenie zainteresuje też turystów z Norwegii, którzy chętnie poznają Pomorze, co korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej w regionie - powiedział Gabor Vasarhelyi z Wizz Air.


16 grudnia 2017 r. Wizz Air rozpoczyna loty Gdańsk - Tromso. Fot.: Wizz Air


Hotele w Tromso (Norwegia). Fot.: Booking

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gdańsk, Tromso, Norwegia, loty do Tromso, loty Gdańsk Tromso, zorza polarna, loty zorza polarna
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook