Booking.com

Wizz Air rozpoczął loty na dwóch trasach z Polski do Kijowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017

Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty z Lublina i Poznania do Kijowa. Bilety są w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 59 PLN w obie strony.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Kijów, stolica Ukrainy, to największe zagłębie kulturalno-biznesowe w kraju z wieloma pięknymi zabytkami i perłami architektonicznymi. WIZZ oferuje aktualnie loty do Kijowa ze wszystkich swoich sześciu baz operacyjnych w Polsce. Nowe połączenia umocnią relacje biznesowe między Ukrainą i Polską.

- Z ogromną radością uruchamiamy dzisiaj kolejne dwie nowe trasy do Kijowa z Poznania i Lublina. Tym samym zapewniamy połączenia do stolicy Ukrainy ze wszystkich naszych baz w Polsce oferując minimum dwa loty tygodniowo. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie na niskokosztowe połączenia między Polską i Ukrainą. Z niesłabnącym zaangażowaniem zamierzamy nadal działać na rzecz naszych polskich i ukraińskich klientów dbając o najwyższy poziom usług ma pokładach naszych samolotów typu Airbus A320 oraz A321 - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Wizz Air uruchomił dwie trasy do Kijowa - z Lublina i Poznania. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Poznań, lotnisko Poznań, Lublin, lotnisko Lublin, Kijów, lotnisko Kijów, Ukraina, loty na Ukrainę, loty do Kijowa, loty Lublin Kijów, loty Poznań Kijów
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook