Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Zablokuj cenę biletu na 48 godzin. Nowa usługa Wizz Air

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 17 Sierpnia 2017

Wizz Air wprowadza nową usługę - Fare Lock, która umożliwia pasażerom zabezpieczenie ceny wybranego lotu na 48 godzin zgodnie z odpowiednim pakietem. Na czym dokładnie będzie polegała nowa usługa?

CO DAJE USŁUGA WIZZ FARE LOCK?
    •    Fare Lock jest innowacyjną usługą, która zapewnia pasażerom WIZZ możliwość zabezpieczenia wybranej ceny na okres 48 godzin za opłatą 13 zł/os.
    •    Usługa Fare Lock jest dostępna w przypadku rezerwacji dokonanych na minimum 7 dni przed planowaną datą wylotu, lub datą pierwszego lotu w przypadku biletu w obie strony.
    •    Usługa Fare Lock jest dostępna na wizzair.com i dotyczy rezerwacji biletów w jedną i w obie strony dla kilku pasażerów. Wybrane loty oraz dane i liczba pasażerów nie mogą być zmieniane w odniesieniu do zabezpieczonej taryfy po opłaceniu usługi Fare Lock.
    •    W celu dokończenia rezerwacji w cenie zabezpieczonej w ramach usługi Fare Lock, klienci WIZZ są zobowiązani do opłacenia całej kwoty ceny za pomocą karty kredytowej lub poprzez konto MyWIZZ w ciągu 48 godzin w zakładce Moje Rezerwacje.
    •    Jeśli rezerwacja nie zostanie opłacona w ciągu 48 godzin w ramach usługi Fare Lock wówczas zabezpieczona rezerwacja ceny zostanie automatycznie skasowana.

KORZYŚCI Z USŁUGI WIZZ FARE LOCK:
    •    Pasażerowie WIZZ mogą teraz w łatwy sposób zagwarantować sobie najniższą dostępną cenę na dowolny lot WIZZ na czas planowania swojej podróży
    •    Wybrane loty za pośrednictwem usługi Fare Lock nie zostaną sprzedane, a ich cena nie zmieni się przez 48 godzin
    •    Usługa Fare Lock ma stałą cenę niezależnie od lotu, terminu oraz rodzaju pakietu


Wizz Air wprowadza usługę blokowania ceny biletu na 48 godzin. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, cena biletów, blokowanie ceny, fare lock
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook