Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Spore zmiany w Ryanair. Pojawią się rezerwacje głosowe i nowe fotele

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 03 Sierpnia 2017

Ryanair zaprezentował kolejne innowacje w ramach czwartego roku programu Always Getting Better. Główną z nich jest możliwość dokonywania rezerwacji głosowych (system Alexa) na stronie internetowej przewoźnika.

Ryanair ogłosił także, że nowe boeingi 737 MAX “Gamechanger”, które mają być dostarczone na wiosnę 2019 roku, wyposażone będą w fotele typu “Zodiak slimline”. Dzięki nowej aranżacji i stylizacji wnętrz nowych boeingów, będzie w nich również więcej miejsca (zarówno na nogi jak i w schowkach na bagaże). Dodatkowo dzięki zmianom w położeniu tylnej kuchni oraz toalet w końcu samolotu, pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać z wygodnych miejsc z 31. calami miejsca na nogi – to więcej niż w British Airways czy klasie ekonomicznej Lufthansy.

To ostatnie z inicjatyw Ryanaira w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Cel stania się “Amazonem Podróży” jest coraz bliżej dzięki takim innowacjom jak loty łączone w Rzymie i Mediolanie, loty transatlantyckie z Madrytu  dzięki współpracy z Air Europa, wyłączne partnerstwo z Erasmus Student Network, integracja z Apple Pay na pierwszych sześciu rynkach oraz ulepszona oferta Ryanair Rooms.

Ryanair świętował także miliard pasażerów od początku swojej działalności, a więc pierwszego lotu z Waterford do Londynu Gatwick w czerwcu 1985 r. Z tej okazji, Ryanair wprowadził do sprzedaży milion biletów z 20% zniżką. Promocja dotyczy podróży w listopadzie oraz grudniu 2017 r.


Ryanair wprowadza nowe fotele i więcej miejsca na nogi. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair
TAGI: ryanair, nowe fotele, rezerwacje głosowe, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook