Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Wizz Air rezygnuje z opłaty za bagaż podręczny. Jest jednak pewne

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 19 Lipca 2017

Tanie linie lotnicze Wizz Air rezygnują z pobierania opłaty za bagaż podręczny. Co więcej rozmiary bagaży zostały zwiększone o 50% w porównaniu z obecnie wnoszonym bezpłatnie bagażem podręcznym.

Od 29 października 2017 roku pasażerowie nie będą ponosić dodatkowych opłat za wniesienie na pokład dużego bagażu podręcznego na wszystkich lotach Wizz Air.

Pasażerowie będą uprawnieni do wniesienia na pokład jednego bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55x40x23cm. Ten rodzaj bagażu będzie zawarty w cenie biletu.

Stanowi to wzrost o 50% wielkości w porównaniu do dotychczasowych regulacji dotyczących bezpłatnego bagażu. Klienci podróżujący 29 października 2017 roku i później, którzy dokonali już opłaty za bagaż podręczny poprzez bezpośrednie kanały sprzedaży Wizz Air, otrzymają zwrot pieniędzy w wysokości 120% poniesionej opłaty na konto WIZZ.

Ponadto linia ogłasza również wprowadzenie nowej usługi na pasażerów: WIZZ Priority, która jest dostępna na wszystkich lotach od teraz i zawiera:

    •    Pierwszeństwo wejścia na pokład
    •    Możliwość wniesienia na pokład dodatkowego małego bagażu (o maksymalnych wymiarach 40x30x18cm)
    •    Od 29 października, gwarancja umieszczenia bagażu podręcznego w kabinie samolotu (również dostępna dla pasażerów korzystających z usług: WIZZ Go, WIZZ Plus i WIZZ Privilege Pass)


Od 29 października 2017 r. Wizz Air wprowadza nową politykę bagażową. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air
TAGI: Wizz Air, bagaż podręczny, wymiary bagażu, waga bagażu, opłaty za bagaż
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook