Booking.com

Będzie więcej lotów KLM z Gdańska

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 14 Lipca 2017

Linie lotnicze KLM zwiększą dwukrotnie częstotliwość lotów z Gdańska do Amsterdamu. Zamiast jednego będą dwa rejsy dziennie. Zmiany zaczną obowiązywać jesienią 2017 roku.

Obecnie KLM wykonuje siedem lotów w tygodniu na trasie Gdańsk - Amsterdam. Od 29 października 2017 roku w rozkładzie znajdzie drugi rejs dziennie. Dodatkowy, codzienny lot, którego odlot z Gdańska jest zaplanowany na godzinę 6:50 będzie lądował w Amsterdamie o 8:45. Z Amsterdamu samolot będzie startował o 20:50 i pojawi się w Gdańsku o 22:35.

W ofercie jest też wylot z Gdańska o 14:00 (przylot do Amsterdamu o 15:55) oraz wylot z Amsterdamu o 11:45 (przylot do Gdańska o 13:30).

- Od uruchomienia lotów KLM na trasie Gdańsk-Amsterdam w maju tego roku obserwujemy niesłabnące zainteresowanie przelotami na tej trasie zarówno ze strony polskich pasażerów, jak też zagranicznych gości pragnących odwiedzić bardzo ciekawy pod względem turystycznym Gdańsk. Współczynnik wykorzystania miejsc od początku był i nadal jest bardzo dobry, dlatego wyjątkowo szybko zadecydowaliśmy o drugim połączeniu dziennie. Liczymy, że z nowego rejsu ucieszą się zarówno turyści zainteresowani bogatą ofertą KLM zwłaszcza na trasach międzykontynentalnych, jak i pasażerowie biznesowi, którzy teraz mogą planować jednodniowe podróże do Holandii i do wielu miast w Europie Zachodniej – powiedział Dyrektor Handlowy Air France KLM na Polskę, Frantisek Siling.


Od 29 października 2017 r. linie KLM dwukrotnie zwiększą liczbę lotów z Gdańska do Amsterdamu. Fot.: KLM


Hotele w Amsterdamie. Fot.: Booking

Źródło: KLM

TAGI: KLM, Gdańsk, Amsterdam, Holandia, loty Amsterdam, tanie loty Amsterdam, loty Gdańsk Amsterdam, tanie loty do Holandii
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook