Booking.com

Nowa trasa Wizz Air. Z Warszawy do Bordeaux. 8 samolot w stolicy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 11 Lipca 2017

Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Warszawy. W marcu 2018 roku linia rozpocznie loty do Bordeaux we Francji. Przewoźnik zwiększy też liczbę lotów o 19 tygodniowo na już istniejących trasach.

Na lotnisku w Warszawie będzie też stacjonował 8. samolot Wizz Air. To czwarty Airbus A321ceo. Loty Warszawa - Bordeaux wystartują 25 marca 2018 roku i będą realizowane w środy i niedziele.

Poza tym Wizz Air zwiększy częstotliwość lotów z Warszawy do Rzymu Fiumicino (z 6 do 10 tygodniowo), do Tel Awiwu (z 3 do 7), do Kijowa (z 3 do 5), do Reykjaviku (z 3 do 5), do Oslo (z 5 do 7), do Lyonu (z 2 do 3), do Malmo (z 4 do 5), do Billund (z 2 do 3).

- Po niedawnym umieszczeniu siódmego samolotu w bazie na Lotnisku Chopina, z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj kolejny etap rozwoju naszej działalności w Warszawie. Dodanie ósmego samolotu do warszawskiej floty oznacza zwiększenie zatrudnienia tworząc kolejne miejsca pracy bezpośrednio w Wizz Air i u naszych partnerów. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci w Warszawie docenią rozszerzenie oferty Wizz Air o nowe atrakcyjne kierunki i możliwości niskokosztowych podróży, a niskie ceny naszych biletów sprawią, że jeszcze więcej osób zdecyduje się odwiedzić stolicę Polski, co z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej. Z zaangażowaniem działamy w Polsce oferując możliwie najniższe ceny i doskonałą obsługę podczas każdego lotu WIZZ - powiedział Johan Eidhagen, dyrektor marketingu Wizz Air.


Od 25 marca 2018 r. linie Wizz Air będą latać z Warszawy do Bordeaux. Fot.: Wizz Air

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu ponad 14 milionów pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w warszawskiej siatce połączeń. W pierwszym półroczu 2017 roku, Wizz Air przewiózł ponad 1 mln pasażerów na swoich niskokosztowych trasach z i do Warszawy, co stanowi wzrost o 21% w porównaniu do pierwszej połowy 2016 roku. Razem z ogłoszonym dzisiaj nowym połączeniem do Bordeaux, Wizz Air oferuje aktualnie 50 kierunków z Warszawy.


Hotele w Bordeaux. Fot.: Booking

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Warszawa, Lotnisko Chopina, Bordeaux, Francja, tanie loty, loty Bordeaux, loty Francja, loty do Francji, loty do Bordeaux
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook