Booking.com

LOT lata z 5 miast w Polsce do Izraela

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 29 Czerwca 2017

19 lotów tygodniowo z Polski do Izraela oferują pasażerom Polskie Linie Lotnicze LOT. Przewoźnik wykonuje połączenia z 5 miast. Poza Warszawą są to Gdańsk, Lublin, Poznań i Wrocław. We flocie jest też specjalnie pomalowany samolot promujący loty do Izraela.

LOT wystartował już z pięciu portów krajowych do Izraela. Dzięki współpracy z Ministerstwem Turystyki Izraela LOT oferuje pasażerom 19 rejsów do Tel Awiwu, bezpośrednio z Lublina, Poznania, Wrocławia, Gdańska i Warszawy. Z tej okazji, ze specjalną wizytą przyjechał do Warszawy Pan Yariv Lavin, Minister Turystyki Izraela i zainaugurował nowe połączenia polskiego przewoźnika.

 
- Izrael z roku na rok staje się coraz popularniejszą, a dzięki nowej ofercie LOT-u również bardzo przystępną destynacją podróży Polaków szukających wypoczynku w basenie Morza Śródziemnego. Dzięki współpracy z Ministerstwem Turystyki Izraela mogliśmy zaoferować naszym pasażerom aż 19 połączeń tygodniowo z 5 portów w całej Polsce do jednego z najbardziej atrakcyjnego pod względem turystycznym regionu w basenie Morza Śródziemnego. To najlepsza możliwa oferta na rynku. Jesteśmy głęboko przekonani, że nowe połączenia LOT-u zachęcą Polaków do co raz częstszego odwiedzania tego malowniczego kraju – mówi Rafał Milczarski, Prezes LOT.


Samolot LOTu pomalowany specjalnie z okazji uruchomienia lotów do Izraela. Fot.: Marek Kwasowski / LOT

Rejsy z Lublina do Tel Awiwu są realizowane w każdy poniedziałek i czwartek, z Wrocławia we wtorek i piątek, z Gdańska w każdą niedzielę, a z Poznania w każdą środę. Dodatkowo LOT niemal podwoił liczbę połączeń między Warszawą do Tel Awiwem dokładając dodatkowy rejs w ciągu dnia w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Wszystkie rejsy docelowo obsługiwane są samolotami Boeing 737-800 NG.

Izrael już dziś znajduje się w czołówce najpopularniejszych kierunków podróży na świecie. Lotnisko w Tel Awiwie znajduje się sercu głównych atrakcji Izraela – blisko tętniącego życiem centrum Tel Awiwu, jest najlepszym punktem wypadowym na wyjazdy nad Morze Martwe czy wybrzeże zarówno Morza Śródziemnego jak i Morza Czerwonego. Odwiedzając Tel Awiw warto również udać się do położonej tuż obok historycznej Jerozolimy.

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Lublin, Izrael, Tel Awiw, loty do Izraela, loty do Tel Awiwu
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook