Booking.com

Leć na wakacje do Izraela. LOT wystartował z trasą Wrocław - Tel Awiw

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 20 Czerwca 2017

Z wrocławskiego lotniska wystartował pierwszy samolot PLL LOT do Tel Awiwu. To kolejny nowy kierunek ze stolicy Dolnego Śląska, który został uruchomiony w tym sezonie.

Samoloty na trasie do Tel Awiwu latają dwa razy w tygodniu – w każdy wtorek (o godz. 7.05) i piątek (o godz. 6.30). Podróż na tej trasie trwa 3 godz. 50 minut. Rejsy z Wrocławia do Tel Awiwu obsługiwane są samolotami Boeing 737-800 NG.

– Cieszymy się, że oferta sieciowych połączeń z naszego lotniska wzbogaciła się o tak atrakcyjny kierunek – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Tel Awiw jest najważniejszą metropolią w tamtym regionie świata, a także centrum finansowym 
i technologicznym o globalnym znaczeniu. Z pewnością zainteresuje on zarówno turystów, którzy poszukują doznań kulturowych, jak i osoby podróżujące w celach biznesowych. Dwa rejsy w tygodniu dają pasażerom możliwość dogodnego zaplanowania podróży.

Lotnisko w Tel Awiwie znajduje się blisko tętniącego życiem centrum tej nowoczesnej metropolii i historycznej Jerozolimy. Jest również wygodnym punktem wypadowym dla wypraw nad Morze Martwe, jak również do kurortów położonych nad Morzem Śródziemnym lub nad Morzem Czerwonym.

 
Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 99 PLN. W sezonie letnim do dyspozycji podróżnych jest blisko 70 kierunków. Poza Tel Awiwem, nowością są również loty do Lizbony, na Majorkę czy do Reykjaviku od tanich linii, a z oferty biur podróży – do Tirany oraz Kefalonii.


LOT zainaugurował rejsy Wrocław - Tel Awiw. Fot.: Port Lotniczy Wrocław


Hotele w Tel Awiwie. Fot.: Booking


Źródło: Port Lotniczy Wrocław

TAGI: Wrocław, Tel Awiw, Izrael, lot, tanie loty, loty Izrael, loty Tel Awiw, loty Wrocław Tel Awiw, loty do Tel Awiwu
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook