Booking.com

Nowa trasa! LOT będzie latał z Bydgoszczy do Lwowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 02 Czerwca 2017

LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Lwowa. To kolejne miasto w Polsce, które będzie miało w swojej ofercie loty na Ukrainę.

Pierwszy lot na trasie Bydgoszcz - Lwów odbędzie się 4 sierpnia 2017 r. Rejsy Bombardierem Q400 będą realizowane 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Samoloty wystartują z Bydgoszczy o godzinie 03:10 i wylądują we Lwowie o 05:30. Rejsy z Lwowa do Bydgoszczy wystartują o 01:40 i wylądują w Bydgoszczy o 02:20.

- LOT już dziś jest najsilniejszym europejskim przewoźnikiem na Ukrainie, ale dzięki nowemu połączeniu pokazujemy, że potrafimy również wykorzystać potencjał drzemiący w polskich regionach i nie wahamy się otwierać atrakcyjne, bezpośrednie rejsy z portów regionalnych. Miło nam ponownie powitać lotnisko w Bydgoszczy w naszej siatce połączeń – mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.


4 sierpnia 2017 r. LOT uruchamia bezpośrednie loty Bydgoszcz - Lwów. Fot.: LOT

Lwów to atrakcyjny kierunek turystyczny, którego historyczne centrum wpisane jest na listę UNESCO. Tylko w 2014 roku odwiedzało go ponad 1,7 mln turystów. Połączenie z Bydgoszczy to możliwość organizację weekendowych wyjazdów pozwalających na zobaczenie najważniejszych zabytków miasta - Pałacu Potockich, Muzeum Narodowego czy wspaniałych obiektów sakralnych ale także udział w wydarzeniach kulturalnych.  Miasto jest dobrze skomunikowane z resztą kraju za pomocą połączeń lotniczych i kolejowych i autobusowych, dzięki czemu turyści mogą odwiedzić inne miasta na zachodniej Ukrainie.

To kolejne połączenie LOTu do Lwowa. Pod koniec kwietnia przewoźnik poinformował o uruchomieniu trasy Poznań - Lwów.

Źródło: LOT

TAGI: lot, Bydgoszcz, Lwów, Ukraina, loty Lwów, loty Ukraina, loty Bydgoszcz Lwów, loty Bydgoszcz Ukraina, tanie loty Lwów, tanie loty Ukraina
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook