Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Studenci Erasmusa zapłacą mniej za bilety lotnicze i przewiozą bagaż bezpłatnie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 25 Maja 2017

Ryanair wprowadza zniżki na loty i inne przywileje dla studentów Erasmusa. Uczestnicy programu mogą m.in. przewieźć bezpłatnie bagaż rejestrowany, za który pozostali pasażerowie muszą płacić.

Obchodzący 30. urodziny program Erasmus umożliwia europejskim studentom naukę w dowolnym mieście Europy przez rok. Dzięki programowi studenci mają okazję poznać kulturę innych państw oraz poprawić znajomość języków obcych w jednym z 37 krajów.

Z programu Erasmus do tej pory skorzystało ponad 3 miliony studentów. Partnerstwo z Erasmusem jest kolejną inicjatywą w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”.

Partnerstwo gwarantuje studentom Erasmusa:
- 15% zniżki na bilety,
- Przewóz bagażu rejestrowanego bezpłatnie,  
- Specjalną platformę rezerwacyjną (zostanie wprowadzona latem),
- Forum społecznościowe, gdzie studenci będą mogli dzielić się opiniami,
- Cotygodniowe wyprzedaże,
- Oferty specjalne w aplikacji mobilnej.


Ryanair rozpoczyna współpracę z Erasmusem. Bilety dla studentów ze zniżką. Fot.: Ryanair

- Zniżki pomogą studentom rozszerzyć horyzonty, a także poznać piękno i różnorodność naszego wspaniałego kontynentu. Mam nadzieję, że partnerstwo między jedną z największych linii lotniczych w Europie, a jedną z największych organizacji studenckich stanie się wzorem do naśladowania w dalszym rozwoju transportu. Chciałabym również podziękować Ryanairowi za wprowadzenie tej inicjatywy - powiedziała Violeta Bulc, Komisarz UE ds. transportu.

- Studenci Erasmusa mogą liczyć na specjalne ceny, dodatkowe zniżki oraz bezpłatny przewóz bagażu rejestrowanego. Mam nadzieję, że w ten sposób będą mogli jeszcze częściej korzystać z usług największej europejskiej linii lotniczej o największym zasięgu w Europie, oczywiście w najniższych cenach - powiedział w Brukseli, Michael O’Leary, CEO Ryanair’a.

- Pokolenie Erasmusa to pokolenie Europejczyków ciekawych świata i otwartych na wszelkie nowości. Projekty i inicjatywy europejskie jak Schengen oraz Erasmus + okazały się wielkim sukcesem, ale bez firm takich jak Ryanair, trudno byłoby wyobrazić sobie podróżowanie po Europie. Cieszymy się bardzo z partnerstwa z Ryanairem i liczymy na owocną współpracę - powiedział prezydent organizacji studenckiej Erasmus, Safi Sabuni.

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Erasmus, zniżki na loty, tanie loty, loty dla studentów
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook