Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Nowość! Loty z Poznania na Dominikanę. Bezpośrednie czartery

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 16 Maja 2017

Z Poznania będzie można polecieć bezpośrednio na Dominikanę. Loty uruchomi biur podróży TUI. Rejsy zaplanowano w sezonie zimowym 2017 / 2018.

Loty Poznań - Dominikana będą realizowane przez linie lotnicze TUIfly. Jest to pierwsze w historii poznańskiego lotniska bezpośrednie połączenie transatlantyckie. Będzie obsługiwane przez samoloty Boeing 767.

• NAJLEPSZE HOTELE NA DOMINIKANIE

Pierwszy rejs na Dominikanę odbędzie się 9 listopada 2017 roku. - Połączenie na Dominikanę cieszy nas ogromnie, choćby z tego powodu, iż jest ono dowodem na docenienie roli, jaką odgrywa poznańskie lotnisko Ławica w naszym regionie i to nie tylko w ujęciu połączeń turystycznych. Jest to jednocześnie ukoronowanie naszych tegorocznych starań o zwiększenie liczby połączeń z Poznania. Wierzymy, że loty, jakie ogłosiło TUI zadowolą zarówno tych, którzy na urlop wybierają się dopiero jesienią, jak i wszystkich oczekujących na egzotyczne wyprawy wprost z serca Wielkopolski. Mamy ogromną satysfakcję, że dzięki tak atrakcyjnym kierunkom długodystansowym, Poznań umacnia swoją pozycję silnego ośrodka czarterowego w Polsce - powiedział prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań Ławica, Mariusz Wiatrowski.


Od 9 listopada 2017 r. będzie można bezpośrednio polecieć z Poznania na Dominikanę. Fot.: Dezalb/Pixabay

Dominikana to drugie, co do wielkości (po Kubie) państwo na Morzu Karaibskim. Zajmuje ok. 2/3 powierzchni wyspy Haiti, dzieląc ją z położonym po stronie zachodniej państwem Haiti. Dwoma najbardziej znanymi regionami wypoczynkowymi są Punta Cana i Puerto Plata. W obu dominują wielkie kompleksy hotelowe międzynarodowych sieci, usytuowane bezpośrednio przy plażach uważanych za jedne z najpiękniejszych na Karaibach.

Źródło: Port Lotniczy Poznań Ławica

TAGI: Poznań, Dominikana, Punta Cana, TUI, Tuifly, tanie loty, loty Dominikana, loty na Dominikanę, loty Punta Cana, loty do Punta Cana, loty Poznań Dominikana, wakacje z Poznania
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook