Booking.com

LOT uruchomi bezpośrednie loty Poznań - Lwów

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 26 Kwietnia 2017

LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Lwowa. Pierwszy rejs już 27 czerwca 2017 roku. To już 6. bezpośrednie połączenie LOT-u na Ukrainę i pierwsze uruchomione przez LOT połączenie z portu regionalnego do Europy Wschodniej.

Loty Poznań - Lwów będą realizowane dwa razy w tygodniu, samolotami Bombardier Q400. Rejsy w sezonie letnim zaplanowane są w każdy wtorek i piątek. Samoloty wystartują z Poznania o godzinie 0:35 i wylądują we Lwowie o 2:55. W drogę powrotną samolot wystartuje ze Lwowa o 4:15 i wyląduje w Poznaniu o 4:55.

- Ukraina to dla LOT-u kluczowy rynek w Europie Środkowo-Wschodniej. Obserwujemy stale rosnący potencjał ruchu pasażerskiego z regionu, dlatego tym bardziej cieszymy się, że coraz więcej pasażerów z Ukrainy podróżujących do Polski i Europy wybiera LOT. Dzięki nowemu połączeniu z Poznania Ławicy, chcemy iść o krok dalej i zaproponować pasażerom nie tylko szybkie i wygodne połączenie z Warszawą ale także zapewnić im najwygodniejszą podróż bezpośrednio z i do Wielkopolski. Z drugiej strony, Lwów oprócz bogatego dorobku kulturowego i bliskiej Polakom historii posiada także atrakcyjne walory turystyczne – warto więc rozważyć kierunek jako propozycję na weekendowy wyjazd lub dłuższy letni wypoczynek – powiedział Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT.


27 czerwca 2017 r. LOT uruchamia bezpośrednie loty Poznań - Lwów. Fot.: LOT

 

Źródło: LOT

TAGI: lot, Poznań, Lwów, Ukraina, tanie loty, loty Lwów, loty Ukraina
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook