Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

AirBerlin wraca do Gdańska. 4 loty dziennie z Krakowa i Warszawy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 05 Kwietnia 2017

Linie lotnicze AirBerlin znowu będą latać na trasie Gdańsk - Berlin Tegel. Pierwszy lot 4 maja. Pasażerowie zyskają dogodną przesiadkę na loty do Nowego Jorku. Po 4 loty dziennie linia oferuje z Krakowa i Warszawy do Berlina.

Samoloty AirBerlin z Gdańska do Berlina będą latać raz dziennie. Wyloty z Gdańska o 14:50, a z Berlina o 13:15. Połączenie całoroczne będzie realizowane od poniedziałku do piątku.

- Polska zawsze była ważnym rynkiem dla Air Berlin. Nowe bezpośrednie połączenie z Berlina do Gdańska, startujące już w maju, umocni naszą pozycję na polskim niebie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ponownie oferować loty z trzech największych 
w Polsce lotnisk: Warszawy, Krakowa i Gdańska - powiedział Thomas Winkelmann, Prezes Air Berlin.

Tomasz Kloskowski Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy powiedział: - Cieszymy się, że możemy ponownie powitać w Gdańsku linie Air Berlin. Godzinny lot, w sposób szybki i komfortowy połączy nasze metropolie, umożliwiając ich mieszkańcom wzajemne czerpanie korzyści z wszelkich atrakcji turystycznych.

Od 26 marca AirBerlin oferuje też pasażerom po 28 lotów tygodniowo na trasach Kraków - Berlin i Warszawa - Berlin.


AirBerlin wraca na trasę Gdańsk - Berlin. Pierwszy lot 4 maja 2017. Fot.: Dennis Bhogal / airberlin

Dodatkowo hub w Berlin-Tegel umożliwi pasażerom z Gdańska korzystanie z codziennych, przesiadek na długodystansowe loty Air Berlin do Nowego Jorku i Abu Dhabi.

Air Berlin oferuje w sumie 84 loty tygodniowo na ośmiu amerykańskich kierunkach do: Nowego Jorku, Bostonu, Orlando, Miami, Fort Myers, Chicago, Los Angeles I San Francisco.

Źródło: Air Berlin, Port Lotniczy Gdańsk

TAGI: airberlin, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Berlin, Niemcy, loty Berlin, loty Niemcy, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook