Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Wizz Air będzie latał z Warszawy do Agadiru. To kolejny słoneczny kierunek w ofercie linii.

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 04 Kwietnia 2017

Wizz Air zapowiada nowe loty Warszawa - Agadir. Do Maroka będzie można polecieć jeszcze w tym roku. Znamy cenę biletów na nowe połączenie.

Loty Warszawa - Agadir startują 30 czerwca 2017 r. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.Ceny biletów zaczynają się od 129 PLN w jedną stronę.

- Z radością dodajemy kolejną słoneczną destynację do naszej siatki połączeń z Polski. Miasto Agadir w Maroku jest już dostępne w naszej ofercie niskokosztowych tras z Warszawy. Jesteśmy przekonani, że szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie wybiorą się z WIZZ w to słoneczne miejsce, aby spędzić przyjemne wakacje w pięknym otoczeniu - powiedział rzecznik Wizz Air, Gabor Vasarhelyi.

Agadir, miasto położone na południu Maroka, jest popularnym kierunkiem wakacyjnym. To miejsce idealne dla osób ceniących naturalne piękno krajobrazów z uwagi na wyjątkowe położenie – w otoczeniu gór Antyatlasu, wielu parków narodowych i piaszczystych plaż. Agadir jest nową destynacją a Maroko nowym krajem w ofercie WIZZ, która obejmuje obecnie 140 lotnisk w 42 krajach.

W bazie na Lotnisku Chopina w Warszawie linia zatrudnia aktualnie ponad 200-osobową załogę oraz ma sześć samolotów w warszawskiej flocie. Ostatnio siatka połączeń WIZZ wzbogaciła się o dwie kolejne trasy ze stolicy Polski: do Billund w Danii i Santander w Hiszpanii. Latem tego roku, Wizz Air doda siódmy samolot do bazy w Warszawie i uruchomi siedem nowych tras z Lotniska Chopina. Wraz z nowym połączeniem do Agadiru, Wizz Air oferuje obecnie 49 tras do 25 krajów w warszawskiej siatce połączeń.


30 czerwca 2017 r. startuje trasa Warszawa - Agadir. Fot.: Wizz Air

 

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Warszawa, Agadir, Maroko, loty Maroko, loty Agadir, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook